Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Larcheologia Poszepszyńska

<< < (2/10) > >>

Bruxa:
Hmm, a co z chomikem przy zsypie? Tam zdaje sie troche urobku zrucono?

Bluesmanniak:

--- Cytat: sito pedadoga w 19 Lipca 2011, 23:33:34 ---
--- Cytat: Cezarian w 19 Lipca 2011, 23:16:52 ---A może tak: mamy w dobrej jakości wszystkie odcinki nadawane w ostatniej emisji przez AA.
--- Koniec cytatu ---
Mamy? Jak macie to zrucajcie. Bo nagrania redakcji (cześć jej i chwała) nie obejmują bynajmniej wszystkich odcinków ostatniej emisji w dobrej jakości, na niektórych jest straszny brum sieciowy, w szczególności na:
--- Koniec cytatu ---
Chwała Redakcji, ale redundowalim i chomikowalim wszyscy jak tylko się dało - może do jesieni (życia) dam radę sprawdzić czy z brumem czy z rumem...

Bluesmanniak:
- "Trójce murarskiej" (z 9 II 2009) - mamy, jakość hi-fi ;)

- "Telewizorze za karę" (z 16 XII 2009) - mamy jak wyżej.

- "Telewizorze ze śmietnika" (z 26 I 2009) - pod tą datą mam "Wybuch w mieszkaniu"???


Inne uszkodzenia i szumy mają również:
- "Grzegorz zaczął nosić" (z 15 XII 2008) - mamy jak wyżej, pod nazwą "Grzegorz grabarzem"

- "Grill" (z 5 V 2009) - też mam, ale był emitowany 25 maja :)

Zachomikowanych jest ponad 100 odcinków...

chomik pedadoga:

--- Cytat: Bluesmanniak w 21 Lipca 2011, 09:18:10 ---- "Telewizorze ze śmietnika" (z 26 I 2009) - pod tą datą mam "Wybuch w mieszkaniu"???

--- Koniec cytatu ---
Już jakiś czas temu zaproponowałem zmianę tytyłu bo uważam, że idyjotyyzmem jest tytuł opisujący puentę.

--- Cytat: Bluesmanniak w 21 Lipca 2011, 09:18:10 ---- "Grill" (z 5 V 2009) - też mam, ale był emitowany 25 maja :)

--- Koniec cytatu ---
Zgadza się, moja pomyłka.

--- Cytat: Bluesmanniak w 21 Lipca 2011, 09:18:10 ---Zachomikowanych jest ponad 100 odcinków...

--- Koniec cytatu ---
To ja nie widzę. Może dlatego, że nie mam kluczy czy coś. Jednak jeśli próbujemy wspólnymi siłami zebrać komplet to proponuję użyć jednak al-chomika ze względu na łatwiejszą edycję.
Niebawem (ale trochę jednak bawem bo z domu nie podołam) zacznę zruty.

Bluesmanniak:
W takim razie wrucam 5 ww. odcinków w katalog "Rodzina z chomika" i polecam sie na przyszłość ;>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej