Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Larcheologia Poszepszyńska

<< < (10/10)

urna pedadoga:
Czołem kursanty! Przyznawam się do błęda w zaniedbywaniu Poszpieszyńskich ale musielim sobie zrobić przerwę bo już mówilim i myślilim jak Grzegorz. Wysiłkiem pracy naszego dokształta zebralim, częściowo zdomini... zmody... tfu... przerobilim i zrucilim nagrania Centralnej Kuźni Młodych.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrryń
...

Cezarian:
Centralna Kuźnia Młodych dziekuje młodem pedadogoi na wysuniętej placówce.

gwizd pedadoga:
Wczoraj alchemik został dociążony, w szczególności w dziale "Kasety", gdzie trafiły:
 - zmontowana "Kaseta bridżowa"
 - "Parament pikczers" (Dopotąd bardzo rozpowszechniony był zestaw obejmujący ok 2/3 strony A w niezłej jakości. Domontowałem resztę w jakości gorszej niestety
 - kaseta "Nie tylko dla orłów" w niezłej jakości

Poza tym zrucono:
- spory ponad oczekiwania (a jednak na pewno nie ostateczny) zestaw "Bajeczek wschodnich" w jakości od bardzo dobrej do ledwo czytelnej. Te ostatnie służą raczej temu, żeby wiedzieć, że taki odcinek w ogóle był i należy nie ustawać w poszukiwaniach.
- "Nowe przygody radiowych piratów" (czyli te z C.Ewką). Znane zasoby chomikowe po usunięciu redundantnych odcinków i ułożeniu w logicznej kolejności. Numeracja nie jest ostateczna - określa tylko co było po czym. Dwa odcinki pozostają nieponumerowane. Wszelkie sugestie w .txt mile widziane. Celowo nie ma tam jeszcze pierwszych przygód (książkowa "Czarna flaga w kropki bordo" ani przygód kosmicznych.

Czeka mnie wciąż segregacja ogromnych ilości "Nie tylko dla Orłów" i... tu wejdę w koń-petencje Cezarianowi... Rycerzy. Będą zimą bo październik miesiącem podróżowania...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej