1
Dyskusja ogólna / Odp: Fly by PKP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bruxa dnia Dzisiaj o 00:19:16 »Wysokiego napięcia? Jak tramwaj?
Zależy, który szpital, do niektórych to i bez obciążenia zanim się by doszło na piechotę, to można wykitować.
A w autobus trzeba kanapki na drogę i termos brać.
Zależy, który szpital, do niektórych to i bez obciążenia zanim się by doszło na piechotę, to można wykitować.
A w autobus trzeba kanapki na drogę i termos brać.

Ostatnie wiadomości