Autor Wątek: Wieści o Michale i jego rowerze w czarnym sweterze  (Przeczytany 1000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Wieści o Michale i jego rowerze w czarnym sweterze
« dnia: 25 Czerwca 2009, 22:28:15 »
Zgromadzenie Narodowe RP przez aklamację zdelegalizowało III  Rozbiór Polski

Stefan Niesiołowski chce ponownego przeliczenia głosów w wyborach prezydenckich. Podejrzewa, że cześć z nich oddana była na Jarosława Kaczyńskiego

Prezes PZPN Grzegorz Lato zwrócił się do szefa FIFA o rozważenie możliwości weryfikacji wyniku meczu RFN-Polska z 1974 roku (zwanego jako wodny mecz).
- Mam podejrzenia co do rzetelności sędziowania – zdradził – a teraz są dobre warunki do powtórki. Ciągle pada, a  i stadion w Mielcu spełnia warunki – jest taki sam jak w 1974 roku.

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51891
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Wieści o Michale i jego rowerze w czarnym sweterze
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwca 2009, 21:31:32 »
III rozbiór? A co z IV? nie mogli od początku, tylko jak zwykle od końca? Co to zresztą była za Polska przy tym III rozbiorze, insurekcyjna... armia była kościuszkowska. Czyli jak po IV rozbiorze, też nam się w 1943 pojawiła armia kościuszkowska i też podobno walczyła z okupantem.

Stefan Niesiołowski chce ponownego przeliczenia głosów w wyborach prezydenckich. Podejrzewa, że cześć z nich oddana była na Jarosława Kaczyńskiego

Dlaczego, pytam się, Niesiołowski wtrąca się w wewnętrzne sprawy niepodległego kraju, jakim Jest Iran?

Prezes PZPN Grzegorz Lato zwrócił się do szefa FIFA o rozważenie możliwości weryfikacji wyniku meczu RFN-Polska z 1974 roku (zwanego jako wodny mecz).
- Mam podejrzenia co do rzetelności sędziowania – zdradził – a teraz są dobre warunki do powtórki. Ciągle pada, a  i stadion w Mielcu spełnia warunki – jest taki sam jak w 1974 roku.

Nawet nie wiedziałem, że ten mecz odbywał się w Mielcu. To by sporo wyjaśniało, a w szczególności, dlaczego Lato grał tak dobrze. Przecież znał na tym boisku każdą kępkę trawy, i każdy zakręt, nawet pod wodą.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.