Kategoria ogólna > Aktualności

Forumowo na sportowo

<< < (3236/3516) > >>

Cezarian:
Ja się zgadzam.

Fasiol:
To już jest nas czterech.

Bluesmanniak:
Na 4 łapy?

Fasiol:
Wymachalim.

Cezarian:
Do archidiecezji białostockiej wpłynął wspólny wniosek miejscowych parafii, aby wyraziła zgodę na zmianę używania w miejsce okrzyku "Jezus Maria" - "Jesus Imaz", jako wyraz uznania dla zawodnika Jagiellonii Białystok za wkład w zdobycie mistrzostwa Polski. Jednocześnie przepadł wniosek, aby Jezus Maria zastąpić nazwiskiem innego piłkarza miejscowej drużyny: Afimico Pululu, gdyż niestety, nie ma semickiego wyglądu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej