Kategoria ogólna > Aktualności
Forumowo na sportowo
Cezarian:
Ja się zgadzam.
Fasiol:
To już jest nas czterech.
Bluesmanniak:
Na 4 łapy?
Fasiol:
Wymachalim.
Cezarian:
Do archidiecezji białostockiej wpłynął wspólny wniosek miejscowych parafii, aby wyraziła zgodę na zmianę używania w miejsce okrzyku "Jezus Maria" - "Jesus Imaz", jako wyraz uznania dla zawodnika Jagiellonii Białystok za wkład w zdobycie mistrzostwa Polski. Jednocześnie przepadł wniosek, aby Jezus Maria zastąpić nazwiskiem innego piłkarza miejscowej drużyny: Afimico Pululu, gdyż niestety, nie ma semickiego wyglądu.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej