Kategoria ogólna > Potrujmy o Trójce (AKA forum.trojka.net)

A dziś w Trójce...

<< < (2/1740) > >>

Bruxa:
A pasowałoby do dziadka Jacka - tylko musiałby naściemniać z datą urodzenia, ale to u tamtych roczników dość powszechne. I zrobi sobie taki jeden z drugim kurację odmładzającą w papierach a potem wnuki nie będą wiedziały, co  na nagrobku napisać...

Bluesmanniak:
A wczoraj...
po 20-tej był "Kosowy" koncert prowadzony przez J.Chojnackiego. No i jak to ostatnio we wzwyczaju PR3 - tylko dla personelu i znajomych króilka. Nawet lokalnym superfanom się nie udało dostać, bez zaproszeń tylko mury na Myśliwieckiej mogli pooglądać. Transmisja radiowa oczywiście trwała tylko 53 minuty i 47 sekund, bo potem koniecznie serwis musiał podać czy koalicja ma się dobrze...

A dziś w Trojce...
P.Słowikowski awansował na tranwestytę. Na dodatek straszy przy śmietniku P. Korę (tak, tak, tę Korę). Czy to pomówienie czy faktycznie nieznana prawda o panu S. ?
Powyższą informację podał poranny Redaktor na podstawie mail'a od słuchacza z Mielca co  poważnie podważa jej prawdopodobieństwo. W wikipedii też nic nie ma na ten temat :-\
Ciekawe co Kora robi przy śmietniku, szczególnie w poniedziałki po 22.30?

Bruxa:
Na transwestyta awansował?  Mój Boże, a ja zawsze miałam nadzieję, że to jednak ekshibicjonista...  ;)
Zwłaszcza, że za tą opcją przemawia fakt, że do zsypu chętnie pielgrzymowały raczej niewiasty. Dla faceta w sukience by chyba nie było warto (można takiego obejrzeć co niedziela w najbliższej parafii).

No chyba, że korespondent z Mielca wie na pewno, bo sprawdzał naocznie...

Fasiol:

--- Cytat: Bruxa w 05 Września 2008, 16:35:00 ---Dla faceta w sukience by chyba nie było warto (można takiego obejrzeć co niedziela w najbliższej parafii).
--- Koniec cytatu ---

No chyba że będzie to Klinger.

Bluesmanniak:
podkusiło mnie, włączyłem radio:
moherowy ninja, uaaaa, uaaaa, moherowy ninja, uaaaa, uaaaaaa
wyłączyłem radio.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej