Kategoria ogólna > Potrujmy o Trójce (AKA forum.trojka.net)

Prywatyzacja PR3?!

(1/12) > >>

Bluesmanniak:
Przed chwilą na antenie a w necie huczy już od wczoraj:
http://www.wirtualnemedia.pl/article/2259513_Plany_PO_prywatyzacja_Trojki_polaczenie_Dwojki_i_Biski.htm

rozumiem - zlikwidować abonament, finansować z 'funduszu misyjnego' z budżetu, ale prywatyzować  :o

Stefan:
Nic nie powiem...
Zawsze zostanie radio wolna białoruś...
Niech se prywatyzują rmf, radio bzdet czy inny tokfm...
A nawet TVP (no bo i po co TVP?)
Ale radio?
Może dlatego że nie ma ryja tylko (szpetną, bo szpetną) ale twarz.
No ale Tusku honorowy jest.
Obiecał zięciowi że dostanie stacje benzynową, to musi dotrzymać słowa.
A u nasz padło radio lokalne. (Wykonało niedozwoloną operacje, jak ten tramwaj).
Jak na nic nie powiem to całkiem sporo nic nie powiedziałem.
Ale, ale - jest pozytyw!
Być może w sprywatyzowanej trujce będzie miejsce na alberta.

Bruxa:
Ja nie wiem, czym wy się przejmujecie. Mało to rzeczy Donek naobiecywał? Jak powiedział, że sprywatyzuje, to znaczy, że powiedział. I tyle. Elektorat się już oburzył, a elektorat dla Donka rzecz święta. On sie panicznie boi, że mu słupek opadnie, niczego wbrew opinii publicznej nie zbroi.

Cezarian:
Wniosek z wiadomości jest taki, że w razie prywatyzacji okaże się, jak w sumie bezprzedmiotowe były nasze dywagacje na temat obecnej kondycji PR III - o tych jinglach, audycjach itp. Już wkrótce - witaj jutrzenko swobody - plujlista na wieczór i na rano, konkursy przez 5 godzin, pasjonujące ciekawostki w przerwach pomiędzy reklamami i misja - Wuj Albert raz na dwa tygodnie o 3 w nocy.

Bluesmanniak:

--- Cytat: Cezarian w 14 Marca 2008, 10:58:19 ---..... i misja - Wuj Albert raz na dwa tygodnie o 3 w nocy.

--- Koniec cytatu ---
ale w wersji ocenzurowanej czy nie  :-\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej