Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

zembaty - z zupełnie innej beczki

(1/4) > >>

kudłaty60:
W roku 80-tym w "Zgryzie" prezentowane było słuchowisko wg. powieści science-fiction "Tysiącletni sen" Jamesa White`a w tłumaczeniu i chyba reżyserii Zembatego. Miało tego być 6 odcinków. Gościu leciał statkiem kosmicznym przeżywajac w hibernacyjnym śnie całą ziemską ewolucję - był trylobitem, dinozaurem, prymitywnym ssakiem itp.. Było to całkiem fajne. Ostatni odcinek miał być nadany w "Zgryzie" późnym wieczorem w sobotę 13 grudnia 1980 - z wiadomym skutkiem. Parę lat później słuchowisko to powtórzono w "Powtórce z rozrywki" - ucieszyłem się wielce i...  odc.1, odc.2, odc.3, odc.4, odc.5 ... i koniec - odcinka 6 nie nadano. Zapewne uległ zagubieniu/zniszczeniu jak większość materiałów radiowych przejętych tej nocy. A może jednak leży gdzieś w kąciku radiowego archimum ?? Czy ktoś wie coś na ten temat ??

Cezarian:
Bardzo ciekawe to, o czym piszesz. Nie pamiętam ni w ząb tego słuchowiska, nawet ostatniego odcinka. A może by tak napisać do Andrusa? ::)

kudłaty60:

--- Cytat: Cezarian w 14 Marca 2007, 12:01:53 ---Bardzo ciekawe to, o czym piszesz. Nie pamiętam ni w ząb tego słuchowiska, nawet ostatniego odcinka. A może by tak napisać do Andrusa? ::)

--- Koniec cytatu ---

Już pisałem (jakiś rok temu) ale Andrus mnie olał, takoż Zembaty.

Cezarian:

--- Cytat: kudłaty60 w 14 Marca 2007, 13:37:50 ---Już pisałem (jakiś rok temu) ale Andrus mnie olał, takoż Zembaty.

--- Koniec cytatu ---
Nie mam innego pomysłu. O ile mi wiadomo, nikt z nas nie ma tego słuchowiska, nad czym szczerze ubolewam. Oznacza to isnienie jeszcze jednego celu, do którego nalży dążyć.

666:

--- Cytat: kudłaty60 w 14 Marca 2007, 13:37:50 ---
--- Cytat: Cezarian w 14 Marca 2007, 12:01:53 ---Bardzo ciekawe to, o czym piszesz. Nie pamiętam ni w ząb tego słuchowiska, nawet ostatniego odcinka. A może by tak napisać do Andrusa? ::)

--- Koniec cytatu ---

Już pisałem (jakiś rok temu) ale Andrus mnie olał, takoż Zembaty.

--- Koniec cytatu ---

Andrus to znany Olewator...no comments

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej