Kategoria ogólna > Wątki i wiadomości starego forum

WSPÓLNE SŁUCHANIE PRZYGÓD WUJA ALBERTA

(1/59) > >>

666:
Skoro znamy już terminarz...

18 listopada (niedziela) o godzinie 10:00 wszyscy do odbiorników! Włączamy radio TOK FM i...słuchamy, śmiejemy się, komentujemy, krytykujemy i wszystko to, czego dopuściliśmy się w bliźniaczym wątku o Rodzinie Poszepszyńskich!  ;)

Bruxa:
TOK FM włączają ci co mogą. Bo to chyba nie jest radio ogólnodostępne...
Ale dla chcącego nic trudnego
http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53862,2264799.html
czyli TOK FM online.

Nie martw się Stefan, zreferujemy ci jak było. No i redundancja-francja, niezależnie od obietnic Zembatego...

edit 1: dlaczego w wątkach ze starego forum? a, zresztą...
edit 2: Maciek mówił, że to raczej nie będzie miało nic wspólnego ze starym Albertem. Raczej z Rodziną Poszepszyńskich...

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 27 Października 2007, 12:45:09 ---TOK FM włączają ci co mogą. Bo to chyba nie jest radio ogólnodostępne...
Ale dla chcącego nic trudnego
http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53862,2264799.html
czyli TOK FM online.

--- Koniec cytatu ---
A jak ktoś nie chce?

--- Cytat: Bruxa w 27 Października 2007, 12:45:09 ---Nie martw się Stefan, zreferujemy ci jak było. No i redundancja-francja, niezależnie od obietnic Zembatego...

--- Koniec cytatu ---
Acha, dzięki.

666:

--- Cytat: Bruxa w 27 Października 2007, 12:45:09 ---edit 1: dlaczego w wątkach ze starego forum? a, zresztą...

--- Koniec cytatu ---

Taaa... no właśnie obawiałem się, że czujne oko (a jeszcze szybsza ręka) Bruxa przeniesie mi ten wątek. ;) Ale przecież wątek "Rodzinny" też się TU znajduje.


--- Cytat: Bruxa w 27 Października 2007, 12:45:09 ---edit 2: Maciek mówił, że to raczej nie będzie miało nic wspólnego ze starym Albertem. Raczej z Rodziną Poszepszyńskich...

--- Koniec cytatu ---
Posłuchamy-zobaczymy. Ciekawe jaka obsada i w ogóle...

Bruxa:

--- Cytat: Zygfryd666 w 27 Października 2007, 21:03:37 ---
--- Cytat: Bruxa w 27 Października 2007, 12:45:09 ---edit 1: dlaczego w wątkach ze starego forum? a, zresztą...

--- Koniec cytatu ---

Taaa... no właśnie obawiałem się, że czujne oko (a jeszcze szybsza ręka) Bruxa przeniesie mi ten wątek. ;) Ale przecież wątek "Rodzinny" też się TU znajduje.


--- Cytat: Bruxa w 27 Października 2007, 12:45:09 ---edit 2: Maciek mówił, że to raczej nie będzie miało nic wspólnego ze starym Albertem. Raczej z Rodziną Poszepszyńskich...

--- Koniec cytatu ---
Posłuchamy-zobaczymy. Ciekawe jaka obsada i w ogóle...

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej