Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Z ostatniej chwili!

<< < (3/145) > >>

Cezarian:
Sprzed 6 miliardów lat.

Bruxa:
Rzecznik IC skromnie przyznał, że inspirowali się osiągnięciami Centralnej komisji Egzaminacyjnej w obszarze nowego Sprawdzianu Szóstoklasisty. Zaznaczył jednak, że do Ministerstwa Edukacji jeszcze kolei daleko. Oni są lata świetlne od rzeczywistości, nawet nie będziemy próbować dorównywać, nie mamy szans - stwierdził, westchnąwszy ciężko jak systemy pneumatyczne drzwi składu pendolino.

Stefan:
Microsoft nie stworzy systemu informatycznego dla PKW.
- Próbowaliśmy go skopać, ale nie udało się go nam zrobić tego jak Polacy, a więc poddaliśmy się. Zresztą nie mamy licencji od NASA na dane z kosmosu – powiedział jeden z prezesów  Microsoftu.

Szef  Biedronki uwielbia Lidla.
- Kocham tam chodzić, bo ich piece wydają takie fajne ping, które jest dla mnie jak najpiękniejsza muzyka.

Elvis Presley nie zaśpiewa na konwencji wyborczej jednego z czołowych kandydatów w wyborach na prezydenta RP.
- Nie zaśpiewam bo nie żyję i chcę ten stan utrzymać  - powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Wróżki.

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 06 Marca 2015, 10:27:11 ---Elvis Presley nie zaśpiewa na konwencji wyborczej jednego z czołowych kandydatów w wyborach na prezydenta RP.
- Nie zaśpiewam bo nie żyję i chcę ten stan utrzymać  - powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Wróżki.

--- Koniec cytatu ---
Prawda leży jednak gdzie indziej, jak ujawnił jeden z innych czołowych kandydatów w wyborach na prezydenta RP. Po prostu Elvis Presley do tej pory nie złożył oświadczenia lustracyjnego, co stawia go w wiadomym świetle.

Ali:
A jak wiadomo wiadome światło dziwnie świeci padając na ektoplazmę...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej