Przerażająca Tfurczość Własna > Rodzina Rodzinie, czyli nasze własne odcinki

Odcinek nr 5, czyli Dziadek Piąty

<< < (3/8) > >>

666:
No to podział na rolę mamy, a teraz trzeba tylko napisać do radia żeby to puścili na antenie! :P
A mówiąc poważnie, to to są jakieś jaja chyba. ;D

Cezarian:
Ja jednak chciałbym ten entuzjazm nieco przygasić i odwołując sie do waszego poczucia odpowiedzialności, mówię: odstąpcie, zaprawdę powiadam wam! Ktoś chce się zmierzyć z głosem Dziadka Jacka - Kobuszewskiego? A może Grzegorza Fronczewskiego? Rozumiem, że Maurycy - Zembaty bedzie najlepszy do "podrobienia"? ;)

666:

--- Cytat: Cezarian w 24 Lipca 2007, 23:46:18 ---Ja jednak chciałbym ten entuzjazm nieco przygasić i odwołując sie do waszego poczucia odpowiedzialności, mówię: odstąpcie, zaprawdę powiadam wam! Ktoś chce się zmierzyć z głosem Dziadka Jacka - Kobuszewskiego? A może Grzegorza Fronczewskiego? Rozumiem, że Maurycy - Zembaty bedzie najlepszy do "podrobienia"? ;)

--- Koniec cytatu ---

Ja jestem całkiem ostudzony - patrz 2 posty wyżej - gdzie jakby nie było z ironią wypowiadam się o pomyśle, gdyż przejrzałem na oczy.

A może cały tekst wrzucić do Ivony? :D (kto nie zna tego programu, to odsyłam do gógli)

Bruxa:

--- Cytat: Cezarian w 24 Lipca 2007, 23:46:18 --- Ktoś chce się zmierzyć z głosem Dziadka Jacka - Kobuszewskiego?

--- Koniec cytatu ---

Nie żebym była nieskromna, ale pod koniec pierwszego semestru to chyba bym się nawet nie musiała szczególnie starać...  ;D

anoosia:
Pomy6sł wycofany  puszczony w niepamięć. Macie racje oni są niezastąpieni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej