Przerażająca Tfurczość Własna > Młodzieżowe Studium Teatralne i nie tylko

Suchar telefoniczny (1998)

<< < (2/3) > >>

Stefan:

--- Cytat: Ali w 12 Grudnia 2012, 09:26:22 ---Jeszcze chwila i obchodzić będzie 15-lecie swojej pierwszej reklamacji.
Będzie impreza?*

* impreza bez telefonów, goście zaproszeni zostaną za pomocą starej Poczty Polskiej**
** sprawdzić, czy Stefan nie ma reklamacji w tym zakresie

--- Koniec cytatu ---
1. To ie ja
2. Reklamacja pocztowa? A z którego worka?

Cezarian:

--- Cytat: Ali w 12 Grudnia 2012, 09:26:22 ---Jeszcze chwila i obchodzić będzie 15-lecie swojej pierwszej reklamacji.
Będzie impreza?*
** sprawdzić, czy Stefan nie ma reklamacji w tym zakresie

--- Koniec cytatu ---
Czy Stefek nie ma reklamacji w tym zakresie? Orange, przy PP to mały pikuś! Już nawet moja przesyłka załapała się na reklamację (słuszną!), którą pisał Stefek do PP. Stefek zawsze powtarza, że gdyby Poczta Polska, przynajmniej w Mielcu, działała chociaż tak, jak Orange, to byłaby to najlepsza poczta na świecie, przynajmniej w Mielcu.
Myślę, że biorąc pod uwagę szczytny cel, patriotyzm lokalny możemy mu wybaczyć. Przynajmniej w Mielcu.

Bruxa:
Relacje Stefana z PP to już nie jest poziom reklamacji, to jest vendetta  >:D

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 12 Grudnia 2012, 11:15:46 ---Relacje Stefana z PP to już nie jest poziom reklamacji, to jest vendetta  >:D

--- Koniec cytatu ---
Dodajmy, że to głównie ta długa i wyniszczająca PP wojna doprowadziła do decyzji naszego rządu o deregulacji rynku pocztowego. Pomyśleli sobie, że zanim Stefek wykończy PP, należy jej dodać sojuszników, choćby kosztem monopolu...

Bruxa:
No, to dfopiero teraz Stefan będzie mógł rozwinąć skrzydła... Jak sobie przypomnę pierepałki z prywatnymi donosicielami...  ,^,

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej