Przerażająca Tfurczość Własna > Rodzina Rodzinie, czyli nasze własne odcinki

Odcinek nr 24, czyli Dziadek Dwudziesty Czwarty

<< < (3/3)

Bruxa:

--- Cytat: szczutek w 01 Czerwca 2010, 00:20:34 ---
A mój komputer formalnie odszedł w niebyt. Notatki i nagrania z wykładów również bawią w otchłani. Na dwa dni przed.

Dupa.

--- Koniec cytatu ---

A, no to SNAFU  >:D
Miałam coś takiego, z pracą dyplomową. Jakby nie rękopis...  ::) Od tej pory jestem gorliwą wyznawczynią backupizmu.

Stefan:

--- Cytat: Bruxa w 01 Czerwca 2010, 07:20:30 ---backupizmu.

--- Koniec cytatu ---
Ale to już było - Bruksizm i Backupizm...
Idea się skompromitowała...
Era i plus zresztą  też

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 01 Czerwca 2010, 09:07:19 ---
--- Cytat: Bruxa w 01 Czerwca 2010, 07:20:30 ---backupizmu.

--- Koniec cytatu ---
Ale to już było - Bruksizm i Backupizm...
Idea się skompromitowała...
Era i plus zresztą  też

--- Koniec cytatu ---
Stefek, Ty to wszystko potrafisz skompromitować. Szczutek, pamniętaj, że jesteś nie tylko Polakiem, ale także jedynym przedstawicielem naszej rodziny na twojej uczelni. Nie możesz nas skompromitować! Nie po to uczyliśmy się w trudzie i znoju przez te wszystkie lata, żebyś wszystko zaprzepaścił.

Bruxa:
No właśnie, Szczutek. Nie wolno ci zwłaszcza zaniżyć naszych wyśrubowanych wyników w kategorii poprawka i warunek ;) Jeden kolega warunek z pierwszego semestru musiał zaliczać w trybie pilnym na koniec studiów, bo mu dyplomu nie chcieli wydać.

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 01 Czerwca 2010, 15:12:19 ---No właśnie, Szczutek. Nie wolno ci zwłaszcza zaniżyć naszych wyśrubowanych wyników w kategorii poprawka i warunek ;) Jeden kolega warunek z pierwszego semestru musiał zaliczać w trybie pilnym na koniec studiów, bo mu dyplomu nie chcieli wydać.

--- Koniec cytatu ---
I zaliczył jak zawsze na piątkę. I miał jeszcze kilka lat po studiach stypendium naukowe z trzeciego roku...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej