Rodzina Poszepszyńskich > wyemitowane odcinki

Larcheologia Poszepszyńska

<< < (3/10) > >>

Bruxa:
To ja w czynie spolecznym zabiore sie za digitalizowanie dyskografii Macka, tej piosenkowej, niekoniecznie poszepszynskiej.
Chyba pora zgromadzic tyle zjego tworczosci ile sie uda. Troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale ::)

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 21 Lipca 2011, 16:01:52 ---To ja w czynie spolecznym zabiore sie za digitalizowanie dyskografii Macka, tej piosenkowej, niekoniecznie poszepszynskiej.
Chyba pora zgromadzic tyle zjego tworczosci ile sie uda. Troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale ::)

--- Koniec cytatu ---
Racja, ale dlaczego poźno? Maćkowi to już nawet za życia było wszystko jedno, kiedy się za to weźmiemy.
Co zaś do odcinków, należałoby to chyba zrobić inaczej. Ponieważ mamy - jak rozumiem - kilka zestawów nagrań, to może by się  umówić, że zrucamy, gdzie trzeba nasze wersje, a kolega pedadog (samozwańczo go wyznaczam, bo ma największe zacięcie do grzebania w odcinkach) wybierze/skompiluje najlepszy jakościowo "trzon". W przeciwnym wypadku zawalimy Ala, tylko moje nagrania to chyba coś około 1gb.

trzon pedadoga:

--- Cytat: Cezarian w 21 Lipca 2011, 17:42:52 ---Co zaś do odcinków, należałoby to chyba zrobić inaczej. Ponieważ mamy - jak rozumiem - kilka zestawów nagrań, to może by się  umówić, że zrucamy, gdzie trzeba nasze wersje, a kolega pedadog (samozwańczo go wyznaczam, bo ma największe zacięcie do grzebania w odcinkach) wybierze/skompiluje najlepszy jakościowo "trzon". W przeciwnym wypadku zawalimy Ala, tylko moje nagrania to chyba coś około 1gb.

--- Koniec cytatu ---
Ależ nikt tu nie wzywa do zrucania pełnych zasobów. Dziękuję za wyręczenie mnie w wyznaczeniu się. Ja już ponad rok temu wybrałem najlepszy jakościowo "trzon" (nieliczne odcinki mają po 2 kopie - np jedna nieco gorszej jakości, a druga z usterką) na podstawie naszych zasobów historycznych (w porywach do 5 wersji poszczególnych odcinków) oraz nagrań Redakcji i moich z ostatniej emisji i będę go powoli zrucał. Są w tym trzonie braki (najlepsze wersje nadal nie są doskonałe) i na nie będę tu składał zamówienia. Metoda jak widać działa - dzięki wielkie Bluesmanniakowi za zrut. Nadmiarowe odcinki będę z Ala wyrzucał, a właściwym ujednolicał numerację i tytulaturę ufff...
Kolejne poszukiwane to Koncert (szczególnie druga część ale najlepszy byłby komplet tego samego pochodzenia oraz:
 - Marzec (z 10 II 2010)
 - Maj (z 24 III 2010)

zrut pedadoga:
Nastąpił spory zrut ale jak słucham odcinków z zasobów Bluesmanniaka, to chyba się będę zwracał z kolejnymi prośbami. Lepsza jakość niż redakcji - brak ćwierków w kanale różnicowym :).
Pomyliły mi się wybuchy i telewizory - E25 to jednak "Wybuch w mieszkaniu", a nie żaden telewizor.
O może tak: Każdy odcinek, który zrucam, a nie jest Ci on doskonały, ma po numerze małą lub małe litery. Jeśli ktoś ma dobrą jakość to niech zruca (ale jeszcze nie podmienia). Będę weryfikował i usuwał gorsze wersje.
Zruciłem też kilka odcinków Kulisów srebrnego ekranu z prośbą o... identyfikację omawianych filmów bo ze mnie kinoman kiepski.

Bruxa:

--- Cytat: zrut pedadoga w 23 Lipca 2011, 19:37:04 ---brak ćwierków w kanale

--- Koniec cytatu ---

I to jest prawdziwie poszepszyńsko brawurowa frazeologia ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej