Autor Wątek: Z ostatniej chwili!  (Przeczytany 69527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Marca 2015, 10:47:30 »

FSM w Bielsku-Białej (w kooperacji z PZL Mielec) ma zamiar wypuścić na rynek samochody niewidzialne dla radarów.
 
Zabójcy Olofa Palmego i Marka Papały przyznali się do zamordowania Borysa Niemcowa i popełnili samobójstwo.
 
Facebookowy profil "Nie używam Facebooka" bije rekordy popularności. W samej Warszawie ma już dwa i pół miliona polubień.
 
W zawiązku z interwencyjnym zakupem przez ministerstwo rolnictwa dużych ilości soi i rzepaku, druga linia metra została oddana do użytku.
 
 

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51522
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Marca 2015, 17:16:22 »

 
Zabójcy Olofa Palmego i Marka Papały przyznali się do zamordowania Borysa Niemcowa i popełnili samobójstwo.
 
Było to już ich kolejne udane samobójstwo.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Marca 2015, 08:01:09 »
 
Microsoft zdecydowanie zaprzeczył, jakoby miał coś wspólnego z SRP (Systemem Rejestrów Państwowych).
W nieoficjalnej rozmowie przyznał jednak, że życzlwie się mu przzygąda i nie wyklucza zakupienia licencji.
 
Kandydat(?) na "prezydęta" Jerzy Jurasz zamiarza zaskarżyć do sądu wymóg zebrania 100 000 podpisów w celu rejestracji kandydatury.
- Skoro mam bierne prawo wyborcze, to nie musze go udowadniać podpisami, gwarantuje mu to konstytucja - powiedział na konferencji prasowej, po czym rzucił stołem w kierunku PKW.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51522
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Marca 2015, 12:09:29 »
Kandydat(?) na "prezydęta" Jerzy Jurasz zamiarza zaskarżyć do sądu wymóg zebrania 100 000 podpisów w celu rejestracji kandydatury.
- Skoro mam bierne prawo wyborcze, to nie musze go udowadniać podpisami, gwarantuje mu to konstytucja - powiedział na konferencji prasowej, po czym rzucił stołem w kierunku PKW.
Zapytane o zdanie w tej kwestii  BK (Bronisław Komorowski) stwierdził, że na razie zdania nie ma. Zobaczymy, czy zgromadzę 100.000 podpisów rzucił w kierunku PKW.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Marca 2015, 13:14:35 »
Bill Gates w szczerej rozmowie z Kamilem Durczokiem wyznał, że zawsze chciał mieć Maca, ale nie było go nie niego stać.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51522
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Marca 2015, 13:53:16 »
Bill Gates w szczerej rozmowie z Kamilem Durczokiem wyznał, że zawsze chciał mieć Maca, ale nie było go nie niego stać.
Już ma. Kupił mu Kamil Durczok, który nie mógł znieść takiej niesprawiedliwości.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Marca 2015, 14:28:21 »
Poczta Polska (SA) deklaruje, że dostarczy taki procent przesyłek  z głosami na danego kandydata, jakie uzyska poparcie.- To chyba uczciwy dil – powiedział (pragnących zachować anonimowość) jeden z menedżerów firmy

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51522
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Marca 2015, 14:49:03 »
Poczta Polska (SA) deklaruje, że dostarczy taki procent przesyłek  z głosami na danego kandydata, jakie uzyska poparcie.- To chyba uczciwy dil – powiedział (pragnących zachować anonimowość) jeden z menedżerów firmy
Grill, oczywiście chciałem powiedzieć, grill. Grillowanie jest bardzo ważne, nawet podczas głosowania. Poprawił się.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38247
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Marca 2015, 17:19:08 »
Poczta Polska - najlepszy diler w mieście. W końcu to oni znają wszystkie adresy.
W odróżnieniu od konkurencji, która diluje tylko do paczkomatów, względnie w tak szemranych miejscach jak lombardy i kioski Ruchu.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Marca 2015, 11:12:12 »
MON ma zamiar zakupić najnowocześniejsze drony przenoszone drogą płciową.
 
PGE Ździerzec wraz z Veolą Wdzydze ma zamiar otworzyć ogólnopolską radiostację.
- Mamy dużo prądu oraz własną kopalnię eteru - mówi wiceprezes PGE - natomiast stroną logistyczną zajmie się Veola - dodaje.
- Jesteśmy wstanie dotrzeć do każdego chętnego - deklaruje wiceprezes Veoli - nasze autobusy są komfortowe i mają wifi, barek i wc - dodaje - może radio jeździć pociagiem, może i autobusem - kończy.
 Jak udało się nam dowiedzieć, w ramówce nie będzie nic o pociągach ani radiu.
- Być może będzie o pożarach i zoofilii - dodaje nowy (prągnący zachowac anonimowość) naczelny radia Kamil D./*
 
/*Imię i peirwsza litera nazwiska znana.
« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2015, 11:44:52 wysłana przez Stefan »

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51522
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Marca 2015, 14:28:00 »
MON ma zamiar zakupić najnowocześniejsze drony przenoszone drogą płciową.

W tej chwili twa przetarg wśród producentów prezerwatyw.
Organizator przetargu z góry zastrzegł, że wykluczeni zostaną producenci, którzy prezerwatywy testują na zwierzętach. Musimy i chcemy być eco, zapewnił.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Marca 2015, 18:47:47 »
Według najnowszych sondaży, w drugiej turze wyborów zmierzą się - Bronkobus i Dudabus. O tym który z busów zostanie prezydentem zadecydują testy zużycia paliwa oraz współczynnik CX.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51522
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Marca 2015, 22:30:22 »
Wygra bus bardziej hybrydowy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Marca 2015, 08:32:30 »
Z powodu powtarzających się incydentów znęcania się nad uczniami, które są ujawniane nagraniami wykonanymi telefonami komórkowymi, MEN wprowadził absolutny zakaz używania telefonów komórkowych przez uczniów.
 
MON zaprzeczył jakoby szkolił ukraińskich nacjonalistów.
- To oni nas szkolili – przyznał minister.
 
Jak donosi agencja Echo Moskwy, Władimir Putin żyje i pracuje w telewizji.

Stefan

  • Gość
Odp: Z ostatniej chwili!
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Marca 2015, 21:15:26 »
- Pompowanie kół azotem jest całkowicie legalne - twierdzi minister transportu.
Ekolodzy są oburzeni,
- Jeżeli taka opona się przebije, to azot dostanie się do powietrza, tworząc z tlenem tlenki, podtlenki, dwutlenki a nawet pięciotlenki - twierdzi Wojchech K., jeden z kolejowych ekologów w Katowicach - a to są bardzo szkodliwe substancje.
Ekolodzy nie wykluczają blokady.
Na razie nie wiadomo czego i gdzie, ale groźba jest realna.