Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

Podły wieczór draństwu

(1/1)

42d909nzem3:
znaczy się dobry wieczór Państwu!

Ja tu trafiłem za potrzebą, mianowicie za potrzebą zapoznania się z archiwum "Rycerzy" Andrzeja Waligórskiego, o którym wzmianki Gógiel uprzejmie mi wyszukał na jednym z tutejszych forów. A do poszukiwań skłoniła mnie strona https://waligorski.art/, na której sporo Jego utworów w postaci tekstowej jest dostępnych.

Zanim przejdziemy do biznesów, to się witam ze wszystkimi. Muszę się od razu przyznać, że "Poszepszyńskich" dotychczas nie znałem, ale może to będzie dobra okazja, żeby się zaznajomić i polubić.

Pozdrawiam!

Cezarian:
Witamy uniżenie w naszych progach, rodziny zdegenerowanej co prawda, ale pełnej wartości. Rycerze pewnie się znajdą, ale biznes polega na tym, żeby pisać z nami, a dalej to już samo pójdzie.

42d909nzem3:
Ale jak to "zde-ge-ne-ro-wa-nej"? Myślałem, że tu same utytłane, pardon, utytułowane osobistości  ;)

Cezarian:

--- Cytat: 42d909nzem3 w 13 Sierpnia 2022, 22:01:58 ---Ale jak to "zde-ge-ne-ro-wa-nej"? Myślałem, że tu same utytłane, pardon, utytułowane osobistości  ;)

--- Koniec cytatu ---
Ależ oczywiście, ponieważ jest to degeneracja w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na pewno zajmie waszeci chwilę czasu rozejrzenie się po stronie. Nie tylko poradzimy tu mniej lub bardziej bieżącą szermierkę słowną, ale jest także sporo stałych cykli, w których pojawiają się mniej lub bardziej wysublimowa..., zdegenerowane treści. Jak już pewnie zauważyłeś, jest i wątek, a nawet kilka o Rycerzach. Trochę o Trylogii, trochę o Waligórskim, a trochę, jak to było naprawdę i dlaczego Sienkiewicz się prawie nie mylił i wielkim poetą (;) ) był. I oczywiście można pytać o wszystko,a obowiązkiem jest pisać.

42d909nzem3:
Ok, postaram się nie produkować "z d. generowanych" postów  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej