Rodzina Poszepszyńskich > przemyślenia

Mówi się! czyli o Poszepszyńskich w sieci

(1/17) > >>

Bruxa:
http://ia310837.us.archive.org/3/items/RetroPoszep/RetroRadio13.mp3
 
Nawet o nas wspomnieli (bo się wzruszę...). Ale, przebóg, kapral Jadziniak?!?! Żecoproszszsz? Ja rozumiem, że można nie wiedzieć ile było odcinków (to normalne). Można nie wiedzieć kiedy i gdzie były emitowane, o czym były i nawet nie pamiętać, że było dwóch autorów. To detale. Ale taka fundamentalna wpadka?   0>[

Oj, niedobrze, koledzy, niedobrze... Nasza misja edukacyjna leży i kwiczy   S:)

Stefan:
Nawiązaliśmy kontakt  ze Studencki Radiem Żak (ten od patchworku, gdzie puszczają RP).

Zobaczymy co z tego wyniknie.

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 20 Maja 2009, 10:23:36 ---Nawiązaliśmy kontakt  ze Studencki Radiem Żak (ten od patchworku, gdzie puszczają RP).

Zobaczymy co z tego wyniknie.

--- Koniec cytatu ---
Czyżbyś Pokorską zaprosił na forum? Może i jest to rozwiązanie, w końcu z upodobaniem puszcza odcinki RP.
Tylko trzeba od razu jasno postawić warunki. Ma pisać na forum i koniec.
W końcu już dawno klasyk powiedział: nie pytaj, co forum może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla forum.

szczutek:

--- Cytat: Bruxa w 20 Maja 2009, 10:15:09 ---http://ia310837.us.archive.org/3/items/RetroPoszep/RetroRadio13.mp3
 
Nawet o nas wspomnieli (bo się wzruszę...). Ale, przebóg, kapral Jadziniak?!?! Żecoproszszsz? Ja rozumiem, że można nie wiedzieć ile było odcinków (to normalne). Można nie wiedzieć kiedy i gdzie były emitowane, o czym były i nawet nie pamiętać, że było dwóch autorów. To detale. Ale taka fundamentalna wpadka?   0>[

Oj, niedobrze, koledzy, niedobrze... Nasza misja edukacyjna leży i kwiczy   S:)

--- Koniec cytatu ---

Mi się tam ta audycyja też nie podobała. Słuchając już ich kiedyś przypomniała mi się moja własna próba stworzenia audycji radiowej, bodajże w pamiętnym roku 2005. Albo 2006. Na głupa uderzyliśmy do jednej z rozgłośni studenckich w mieście, umówiliśmy termin nagrania "testowego" i o zgrozo, doszło do niego. Drugi raz tego nie powtórzymy - brzmieliśmy (i co chyba ważniejsze, faktycznie byliśmy) jak dwójka zadowolonych z siebie, nieprzygotowanych do audycji idiotów, którzy dostali się do studia, bo ktoś drzwi nie domknął dość dobrze. To by było na tyle w ramach komentarza  S:)

Stefan:

--- Cytat: szczutek w 20 Maja 2009, 11:34:00 ---
...- brzmieliśmy (i co chyba ważniejsze, faktycznie byliśmy) jak dwójka zadowolonych z siebie, nieprzygotowanych do audycji idiotów, którzy dostali się do studia, bo ktoś drzwi nie domknął dość dobrze.

--- Koniec cytatu ---
ciekawy eksperyment, choć w sumie nie, ostatnio takie audycje pojawiają się coraz częściej.
Może jakiś patencik?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej