Rodzina Poszepszyńskich > przemyślenia

Ogłoszenia

<< < (3/85) > >>

Cezarian:
Skoki samobójcze z mostów - nauka, indywidualny trener przy każdym skoku, akty zgonu potwierdzające zakończenie kursu, do wyboru kilkaset mostów i wiaduktów w całej Europie. Co trzeci skok gratis. Satysfakcja gwarantowana.

Bruxa:
To ja się na razie podeprę oryginałem.

edit: exclusively for Stefan przenoszę obrazek do załacznika

Szczęść Boże!  ;D

Edit: O, znalazłam w szufladzie zagubiony dział ogłoszeń z niedoszłej Oczywizdości...

Ogłoszenia drobne, ogłoszenia drobne w gazetce
Ogłoszenia drobne, ogłoszenia drobne, drobne lecz nie ważcie ich lekce...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaby wymienić rezerwuar. Usługi hydrauliczne. 

Zaginął najprawdopodobniej pies. Biały, troszku zapchlony, rasy kundel. Wabi się w zasadzie Murzyn, ale reaguje na Tajniak, Agent i Kolaborant. Szczęśliwy znalazca może go sobie zatrzymać, trzask prask i po wszystkim.

Czyszczenie i naprawa maszyn biurowych, tanio. Do każdego zlecenia sprzątanie toalety gratis.

Korepetycje z chemii doświadczalnej, tanio, zwłaszcza ładnym i chętnym uczennicom, udziela niedoszły absolwent Zasadniczej Szkoły Chemicznej. Dysponuję własnym, komfortowo wyposażonym laboratorium. Plac Na Rozdrożu 2 m.183, pukać dwa razy, pytać o Maurycego.

Nowo otwarty Sex shop zaprasza! Dla młodzieży szkolnej i emerytów zniżki! Lalki świeżo przesypane talkiem!

Dam pracę. W związku z wyjazdem na gościnne występy atrakcyjnego pana zatrudnię na czas określony w charakterze zastępstwa. Wymagana wysoka kultura osobista, schludność, otwartość na drugiego człowieka, oraz własny prochowiec. Czas pracy nielimitowany. Satysfakcja gwarantowana. Wiadomość: Plac Na Rozdrożu, przy zsypie.

W pojemniku na śmietniku znaleziono prawie nowe części do tłumika Abartha. Panie dziadku Jacku, niech pan wpadnie wieczorem, omówimy sprawę przy kawce...

Szampańską Panią powiozę wózkiem w Aleje. Tylko poważne oferty.

Każden szemrany interes, dyskretnie. Nie bój bidy, sztamuj  z Leonem.

Ogłoszenia drobne, ogłoszenia drobne na słupie
Ogłoszenia drobne, ogłoszenia drobne, drobne, lecz nie miejcie ich w...

Stefan:
Wbiła mi się do głowy ta degustacja.
No bo tak - gaz zaazotowany trochę śmierdzi, po koksowniczym ma się (he, he) gazy, a na wysokometanowy to nie każdego stać
No że chyba degustacja dotyczy urządzeń - tu sprawa ma się inaczej, bo np piecyki PG2/PG4 z dżemem - pace lizać, ale już nowoczene Bosch'e (GmbH) to smakują  niezbyt (szczególnie przez ten elektoroniczny zapłon i katalizatory).
No to Szczęść Boże!

zkobry:
*

C u c ę
omdlałych, nawet po kilku tygodniach.
Przechowywać w zimnym miejscu.
Wiadomość w Mokotowie, ul. Zagrodzińska 304.
*
M o ż e można co zarobić? Izydor Pytek. Dzielna 3.

*
Wycinam hołubce bez bólu. Operator odcisków. Biała, Zielna i Smocza. 2, 6 i 19.

*
Udaję Serbów, Szwedów, Portugalczyków. Ceny przystępne. Ciepła 73 m. 9.

*
Umawiam się i nie przychodzę, zaklinam się na wszystkie świętości, obiecuję złote góry, z obojętną miną opowiadam wszystko co trzeba. Telefon w administracji.

*
Żyd wieczny tułacz poszukuje pokoju na parę dób. Oferty w redakcji.


kreślą się z szacunkiem i szalunkiem (pod trwały fundament szacunku)
Julian Tuwim i Antoni Słonimski

Cezarian:
Staję na warcie w jednostkach wojskowych, dyżury w komisariatach i remizach strażackich, wachty na statkach. Oferta tylko dla mundurowych.

Wykonuję przykre obowiązki, w tym także służbowe i małżeńskie, z największą przyjemnością. Walery Przyjemniaczek.

Wstaję wcześnie rano. Specjalne zniżki dla nocnych marków.

Wiem jak "to" się robi i mam świeży oddech – Rozbierane randki, noce poślubne, „pierwsze razy”.

Klepię biedę. Tanio. Zniżki dla masażystów.

Wypożyczam bieliznę intymną – bale przebierańców, podróże służbowe, nagłe wyjścia do pracy.

Rachunki, faktury, bilanse sumienia, także roczne sprawozdania z wielkanocnych spowiedzi. Sumienny biegły rewident.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej