Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

Byłem w archiwum Polskiego Radia

<< < (2/6) > >>

duch pedadoga:
Uwaga! Będę tradycyjnie aspołeczny!

--- Cytat: Zygfryd666 w 03 Grudnia 2007, 02:10:10 ---Rozchodzi się mnie o pewną kwestię, której nie udało mi się ustalić do dziś (a próby były), a mianowicie o miejsce odcinka "Jak dobrze mieć sąsiada"?

--- Koniec cytatu ---
Udało się to pięknie ustalić, podobniej jak umiejscowienie kilku innych, nieuwzględnionych w Waszej "andrusowej" liście :P
Czytać, czytać forum, a nie szwędać się po kabaretach...

--- Cytat: Zygfryd666 w 03 Grudnia 2007, 02:10:10 ---Na stronie info nie ma nawet śladu owego - jedynie na "liście andrzeja" jest coś o tym... już wyżej gdzieś było pisane na ten temat. Coś dziwnego z tym odcinkiem.
W każdym razie na poszepszynscy.info trzeb ten odcinek umiejscowić jakoś moim zdaniem.

--- Koniec cytatu ---
Wszystko w Waszych rękach - wystarczy zamienić tą Waszą listę na lepszą (choć nie idealną, dawno przygotowaną)

--- Cytat: Zygfryd666 w 03 Grudnia 2007, 02:10:10 ---P.S.
Czy pomysł stworzenia jednego kompletnego zbioru odcinków na dziadku upadł? ???

--- Koniec cytatu ---
Nie. Reszta odcinków (seria 5 i książkowa i sklejony koncert) czeka sobie przygotowana na pewnym dysku i póki co nie jest zrucona bo nie jestem kontent z numeracją. Ale czy się uda coś lepszego wymyślić czy nie, to i tak będzie zrucona w tym roku (żeby można przygotować cd CD dla Macieja Z.)

Bruxa:
No to może podesłać we właściwe ręce tę właściwą listę a nie szwendać się po zaświatach?  ;D

666:
Słucham sobie właśnie po raz pierwszy (o zgrozo!) odcinka pod tytułem "Zazdrość Grzegorza" lub "Tatuaż Dziadka" i jest tam mowa o tym, iż pan Włodek śledzi Marylę. Czy istnieje na pewno osobny odcinek pod tytułem "Pan Włodek śledzi Marylę"? Może chodzi po prostu o ten, którego właśnie słucham...

duch pedadoga:

--- Cytat: Zygfryd666 w 13 Grudnia 2007, 23:49:37 --- Czy istnieje na pewno osobny odcinek pod tytułem "Pan Włodek śledzi Marylę"? Może chodzi po prostu o ten, którego właśnie słucham...

--- Koniec cytatu ---

"Na pewno" to wiesz...
Natomiast jest to "najprawdopodobniejszy" z zaginionych odcinków.

666:
Ok, może Maciej Zembaty coś na to poradzi... bo na Artura Andrusa chyba nie ma co liczyć, zresztą to nie on wybiera odcinki najprawdopodobniej, które puszcza (lub nie puszcza).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej