Autor Wątek: Pytanie o piosenkę o miłości Maryli i Grzegorza i mundurze i spadaniu ze schodów  (Przeczytany 5617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murzyn

  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • słoiki dżemu truskawkowego +0/-0
Witajcie SZanowni Forumowicze.
Chciałem spytać szanowne Towarzystwo, czy nie wiedzą, jak się nazywa i ew. gdzie można znaleźć piosenkę, gdzie Grzegorz śpiewa Maryli jak ją kocha i wyśpiewuje jej historię swojej doń miłości. Pisze m.in. "pAMIĘTAM JAK DZISIAJ NASZ I pocałunek, który na schodach Ci skradłem. Po pysku, pamiętam od Ciebie, dostałem, ze schodów o mało nie spadłem. Potem śpiewa o winie gronowym, i że ślub brał w mundurze leśnika. Sprawa jest dość pilna, bo bardzo bym chciał ją puścić na swoim weselu, tak więc będę bardzo wdzięczny za pomoc!

duch pedadoga

  • Gość
To piosenka "Nie mogę się oprzeć" z jakże romantycznego odcinka "Wiosenne porządki" śpiewana przy górze płonących śmieci - nie zapomnijcie o tym elemencie.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Tak, to może być ciekawy element wesela,a może lepiej - poprawin. I sprzątanie z głowy  ;D

No, no, na szwagra już nas próbowali zmiękczać, ale na wesele? Brawa za oryginalność  :)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Murzyn

  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • słoiki dżemu truskawkowego +0/-0
Bardzo dziękuję za błyskawiczną - niczym wózek Dziadka Jacka - odpowiedź! Zaprawdę piękny był to odcinek . Chyba do końca życia, jak się mnie ktoś zapyta, co jem, to pierwsze , co mi przyjdzie do głowy, to "starą, suszoną śliwkę". Nie licząc oczywiście innych tekstów, o ogniu sięgającym już ósmego piętra itd. CZy wiecie może, jak można tę piosenkę/odcinek znaleźć? Na "trójpłycie" jej nie ma. Proszę np. o Prywatną wiadomość itd. Pozdrawiam serdecznie!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Chyba do końca życia, jak się mnie ktoś zapyta, co jem, to pierwsze , co mi przyjdzie do głowy, to "starą, suszoną śliwkę".

A można chleba kawałek?  ;D

CZy wiecie może
Zdziwiłbyś się, co my wiemy... A czego nie wiemy...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
A może koledze(?) Murzynowi(?) wystawić piosenkę, pod warunkiem, że (jeszcze przed weselem!) dokona semantycznego rozbioru zawartości lirycznej co przyczyni się do rozbudowy działu "piosenki"?
Zobowiązanie powinien oczywiście podpisać krwią (najlepiej panny młodej) lub dostarczyć kosz suszonych śliwek, może być starych ;)

ps. do wyjaśnienia jest np. kto??? brał ślub w mundurze i kim był leśnik?
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia 2008, 09:09:36 wysłana przez Bluesmanniak »

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Tak sobie myślę, że w takiej potrzebie to może pomóc tylko Pan Słowikowski PrzyZsypie  ;)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Tak sobie myślę, że w takiej potrzebie to może pomóc tylko Pan Słowikowski PrzyZsypie  ;)
No to jest rozwiązanie, tylko co będzie gdy P.Słowikowski zażąda w zamian prawa do nocy poślubnej? To już radzę jednak rozbiór semantyczny, mniej bolesny  ;D
Poczekajmy, niech się Murzyn wypowie (wyszczeka?)...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Na miejscu Murzyna to bym się kopsnęła na pocztę, może już przyszła ta gotówka od siostrzeńca panny Ingi? A nawet jeśli (jak zwykle) nie to i tak warto zajrzeć do skrzynki. Może będzie okazja otworzyć winiaczek?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Zobowiązanie powinien oczywiście podpisać krwią (najlepiej panny młodej) lub dostarczyć kosz suszonych śliwek, może być starych ;)

ps. do wyjaśnienia jest np. kto??? brał ślub w mundurze i kim był leśnik?
To myślisz, że panna młoda będzie sobie z tej okazji palec (palce) kaleczyć?
Chociaż, w sumie, dlaczego by nie?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Pytanie o piosenkę o miłości Maryli i Grzegorza i mundurze i spadaniu ze sc
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Sierpnia 2008, 12:41:06 »
Na miejscu Murzyna to bym się kopsnęła na pocztę, może już przyszła ta gotówka od siostrzeńca panny Ingi? A nawet jeśli (jak zwykle) nie to i tak warto zajrzeć do skrzynki. Może będzie okazja otworzyć winiaczek?
Wnioskuję, iż Murzyn wywęszył przy zsypie co trzeba?
Ale jeśli nawet, to nie zwalnia go to od obowiązków! I to nie, bynajmniej, małżeńskich - na to przyjdzie pora później :D

Stefan

  • Gość
Odp: Pytanie o piosenkę o miłości Maryli i Grzegorza i mundurze i spadaniu ze sc
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Sierpnia 2008, 15:39:01 »
Przypominam, że wymienianie się plikami mp3 (chronionymi prawem autorskim) jest nielegalne.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51641
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Przypominam, że wymienianie się plikami mp3 (chronionymi prawem autorskim) jest nielegalne.
Chyba, że w ramach braterstwa (siostrzystwa) krwi.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Pytanie o piosenkę o miłości Maryli i Grzegorza i mundurze i spadaniu ze sc
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Sierpnia 2008, 16:34:00 »
Odpowiem najbłyskotliwiej jak tylko mogę:
Strzelin, Strzegom, Ślęża.
Choć nie, to nie było aż tak błyskotliwe.
O już mam.
Karetka na sygnale!
Tak, to  było błyskotliwe!