Rodzina Poszepszyńskich > niewyemitowane odcinki

Dacza - czy istnieje ?

<< < (5/5)

szczutek:

--- Cytat: Cezarian w 21 Maja 2010, 00:26:39 ---Czytam sobie szczutek Twoje przygotowania do egzaminu

--- Koniec cytatu ---
Niestety, z prehistorii w tym semestrze nie ma niczego :( (no dobra, jest, ale co to za prehistoria, której ślady można w ogóle odnaleźć)

Cezarian:

--- Cytat: szczutek w 21 Maja 2010, 01:48:57 ---
--- Cytat: Cezarian w 21 Maja 2010, 00:26:39 ---Czytam sobie szczutek Twoje przygotowania do egzaminu

--- Koniec cytatu ---
Niestety, z prehistorii w tym semestrze nie ma niczego :( (no dobra, jest, ale co to za prehistoria, której ślady można w ogóle odnaleźć)

--- Koniec cytatu ---
Coś mi się wydaje, czy unikasz odpowiedz na ważkie pytania postawione przeze mnie w poście. Czyżbyś jeszcze nie był przygotowany do egzaminu?

szczutek:

--- Cytat: Cezarian w 21 Maja 2010, 11:51:07 ---
--- Cytat: szczutek w 21 Maja 2010, 01:48:57 ---
--- Cytat: Cezarian w 21 Maja 2010, 00:26:39 ---Czytam sobie szczutek Twoje przygotowania do egzaminu

--- Koniec cytatu ---
Niestety, z prehistorii w tym semestrze nie ma niczego :( (no dobra, jest, ale co to za prehistoria, której ślady można w ogóle odnaleźć)

--- Koniec cytatu ---
Coś mi się wydaje, czy unikasz odpowiedz na ważkie pytania postawione przeze mnie w poście. Czyżbyś jeszcze nie był przygotowany do egzaminu?

--- Koniec cytatu ---
Odpowiem wymijająco - jestem przygotowany jak demokratyczna większość miejscowych żaków ;)

Cezarian:

--- Cytat: szczutek w 21 Maja 2010, 13:17:49 ---Odpowiem wymijająco - jestem przygotowany jak demokratyczna większość miejscowych żaków ;)

--- Koniec cytatu ---
Ja Ci radzę, żebyś w tej mierze nie wierzył w demokrację.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej