Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?

(1/5) > >>

Stefan:
I co wy ma dzisiejszą adademię? (no bo na pewno nie rozrywki)
Gosciem ob. Czubaszek był tow. Oleksy.
Tego jeszcze nie było.
Ostatnie pasmo wolne od polityków padło.
No to teraz pora ma Millera, Kwacha, Buzka, Marcinkiewicza, Rywina, Dorna, Tuska braci Wachowskich .. oraz dyrekcję cyrku w budowie.
Nie wiem jak wy, ale jak to się powtórzy, to ja kończe z tzw. Akademią, albo i trujką.
A Czubaszek  już nie lubię.


Bruxa:
Ja już przestałam marudzić na Trujkę Skowrona, bo i tak mnie nikt nie słucha. Przecież wszystko jest cacy, tylko Bruxa z przyzwyczajenia narzeka...  :-\
Przecież mamy Manna i kukułka wróciła... No czemu ja się czepiam...
No temu, że jest to transakcja wiązana, a ja tuby propagandowej nie zamawiałam  >:(

Czy całodzienna obecność tow Oleksego wpisuje się w trynd "Dzień z X"? Co to ostatnio ob Kayah robiła za prezenterkę zastępczą?

OK, pomarudziłam sobie, zupełnie jak nie na tym forum... Wyżołądkowałam się i mi przeszło. I mam do ciebie prośbę Stefan (nie tylko do ciebie, zresztą). Nie chciałabym, żeby mi ostatnie wolne od polityków forum padło.

666:
Politycy też ludzie, a nawet więcej - kabaretem samym w sobie są, a poza tym to tylko ten tydzień będzie taki "polityczny". Ja wyjątkowo nie będę narzekał, a wręcz przeciwnie. Chociaż nie, nie uda mi się. Narzekam właśnie przecież na wasze narzekanie, czyli jakby nie było ZRZĘDZĘ...i dobrze mi z tym i już. Na Adnrusa można psioczyć, na Czubaszek też, ale bez nich jeszcze gorzej...tfu..niestety...psiamać.

Stefan:

--- Cytat: Zygfryd666 w 26 Marca 2007, 14:52:19 ---Politycy też ludzie...

--- Koniec cytatu ---
Młodyś, głupiś...
Na pewno się zestarzejesz...  ;D

Bruxa:
Ale nie ma gwarancji, że zmądrzejesz... Wiem z doświadczenia  ;D


--- Cytat: Zygfryd666 w 26 Marca 2007, 14:52:19 ---Politycy też ludzie, a nawet więcej - kabaretem samym w sobie są, a poza tym to tylko ten tydzień będzie taki "polityczny".

--- Koniec cytatu ---

TYDZIEŃ!?!?
Jak to tydzień? Uszczypnijcie mnie, to jakiś koszmar  :o

Edit: Co do Andrusa, to ja go w zasadzie lubię, ale owszem, można się bez niego obyć. Bywały takie czasy, kiedy nie prowadził Powtórki. Ba, nikt nie prowadził Powtórki, żadnego ględzenia i napawania się swoim głosem. Samo mięsko, zero szpinaku  ;)
Mam wrażenie, że A.A. odkąd został rektorem Akademii powstałej na gruzach Powtórki zajął się amatorską hodowlą palmy, z tego gatunku, co to najlepiej rośnie na wodzie sodowej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej