Rodzina Poszepszyńskich > przemyślenia

Każdego dnia (nawet dziś) jest jakiś dzień

<< < (2/312) > >>

Bruxa:

--- Cytat: Psiakostka w 08 Stycznia 2008, 19:25:30 ---06*CZERWIEC
 23   Dzień Ojca

--- Koniec cytatu ---

Przypomniała mi się taka reklama, Durexa bodajże: Wszystkim korzystającym z wyrobów konkurencji życzymy szczęśliwego Dnia Ojca!

Dzień Kombatanta Wojny Japońsko-Rosyjskiej to nie wiem, ale 8-9 lutego: rocznica rozpoczęcia bitwy pod Port Artur, co łatwo można wyczytać na załączonej ilustracji.

PS: A którego to października obchodziło się rocznicę Wielkiej Rewolucji Październikowej?  ;)

Fasiol:

--- Cytat: Bruxa w 09 Stycznia 2008, 14:41:25 ---PS: A którego to października obchodziło się rocznicę Wielkiej Rewolucji Październikowej?  ;)

--- Koniec cytatu ---

Cóś mi się zdaje że 7 listopada (według obowiązującego w Rosji kalendarza juliańskiego 25 października)

Bruxa:
I tak wszystko, co tu napiszemy blednie wobec faktu, że obecny rok został ogłoszony przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Kartofla. Mój Boże, dobrze, że nie poprzedni, bo strach pomyśleć jakby to Jarek odebrał. Jako komplement, czy wręcz przeciwnie?

http://www.potato2008.org/

Bruxa:
Po sobie, ale okoliczności zmuszają...

Wczoraj (02 lutego) był podobno dzień moczarów i mokradeł, za szczególnym uwzględnieniem bagiennych roślin i owadów jadalnych. Ma ktoś pomysł, jak taką okazję uczcić?  ;D

666:

--- Cytat: Bruxa w 03 Lutego 2008, 16:47:59 ---Po sobie, ale okoliczności zmuszają...

Wczoraj (02 lutego) był podobno dzień moczarów i mokradeł, za szczególnym uwzględnieniem bagiennych roślin i owadów jadalnych. Ma ktoś pomysł, jak taką okazję uczcić?  ;D

--- Koniec cytatu ---

Jožin'a z Bažin obejrzeć/posluchać?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej