Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

1sze spotkanie ze współstwórcą

(1/30) > >>

andrzej74:
Do rzeczy

Teraz zapodaję moje propozycje tematów, które winniśmy z MZ załatwić:

- Czy MZ ma cokolwiek do powiedzenia na temat „zaginionych odcinków" z cyklu Ślepego Leona, czy jest w stanie potwierdzić istnienie rzekomego odcinka „Dacza" emitowanego rzekomo tylko raz w 1978 r.?

- Dlaczego serial urywa się nagle najpierw w 1974 r. kiedy rodzinka jedzie do ŚL pociągiem, co się tu stało? Czemu skończyła się seria w 1978 r.? Ile odcinków liczyła seria z 1989 r. czyli emisja z Gertrudą Czają? Jak wyglądały emisje RP w latach 90-ych, bo mnie się zdaje, że odcinki-miesiące z kasety z 1998 r. nie były emisją 6, tylko 5 tzn. między emisją z 1989 a emisją z lat 1995-97?

- Niezrealizowany film o Poszepszyńskich z Piwowarskim jako reżyserem, czy został z tego scenariusz?

- Co to takiego, co znalazłem w kartotece magazynu Zgryz „1979. serial M. Zembatego 'Przygody Bronisława i Leokadii'. wykon. J. Lothe i K. Kowalewski"

Bruxa:
W imieniu deepa, który ma przejściowe problemy techniczne, przekazuję co następuje:

W toku dzisiejszej rozmowy Umówiłem nas na spotkanie z Maćkiem. Wstępny termin to 06.01.2008 w Warszawie.

Będzie to okazja do zadania kilku ważnych pytań..

Chętnych na spotkanie proszę o kontakt ze mnq na deepblue malpka icpnet.pl .

chciałbym by spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, i nie zmęczyło za bardzo bardzo, bardzo bardzo zapracowanego atrysty który także chce się z nami spotkać. 

. jednocześnie ogłaszam konkurs na pomysł, na zajefajny upominek powitalny, i pożegnalny. nagrodą będzie uścisk dłoni Maurycego :)

przechodzę sobie na odbiór

ja się zgłaszam już  ;D

Co do prezentu - antologia tfurczości forumowej inspirowanej Poszepszyńskimi?
Mamy się czym pochwalić, chyba  ;)
Pomyśleć by trzeba nad jakąś oprawą edytorską...

edit: ta adekwatna emotikona w miejscu daty pojawiła się niespodzianie i niezamierzenie. To forum żyja własnym życiem  ;D 06 stycznia miało być.  .01.

edit1: to się robi jak się wpisze zero i jedynkę... ciekawe, jakie jeszcze ukryte emotikony tu mamy...

Stefan:
01
Musiałem sprawdzić
Ja ze swej strony zgłaszam Cezariana.
To przeciwieństwo mnie, Jest mądry, przystojny, wysoki, gra w kosza.
To chyba wystarczy?
Chyba sie nada
A ja? A ja 06.01 zawsze pije z trzema królami... (oglądając skoki narciarskie oczywiście)


deepblue:
tia

06.01.2007 - jak wypali  - to będą ciekawie spędzone 30 z kolei urodziny :) )

06.01.2007


Co do prezentu - antologia tfurczości forumowej inspirowanej Poszepszyńskimi?
Mamy się czym pochwalić, chyba 
Pomyśleć by trzeba nad jakąś oprawą edytorską...

i tutaj ja mam taki pomysł, żeby to po prostu nadrukować na papierze toaletowym ( roobił tak swego czasu Grzegorz)

podwójna korzyść  :

1. Maciek będzie miał akurat wolną, samotną chwilkę na czytanie
2. Większość trafi tam gdzie jej miejsce ( bez urazy )


01.
hej. napijemy się Stefanie w miłym towarzystwie :) weźmiesz kocura ?


666:
Ja dodałem tą sławetną emotikonę ;D hue hue nie sądziłem że zostanie ona użyta w taki sposób ;D :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej