Inne utwory satyryczne > Inne

Jarek Nohavica a okolica

(1/180) > >>

Bruxa:
Jak to się stało, że na tak zbruksizowanym czechofilnym forum nie było jeszcze wątku o Jarku? No koniec świata, pani Popiołkowa...  ;D

No to teraz już jest, i od razu dobra wiadomość, choć jeszcze nie do końca potwierdzona - Jarek znowu zagra i zaśpiewa w Polsce, tym razem na zupełnym wygwizdowie bo... w Centrum Kultury w Białołęce, podobno 24 listopada. Nie muszę chyba dodawać, że ja się tam oczywiście wybieram... A wy?

Z innych Nohavicovych aktualności - na stronie Jarka co poniedziałek jest prezentowana jedna niepublikowana wcześniej piosenka, uzupełniona o archiwalne fotografie, prezentacje video, artykuły, a przede wszystkim własny komentarz autora. Czyli - znacie?... to posłuchajcie...
http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/archiv/_archiv_index.htm
Zmartwię cię Zygfryd, to po czesku jest  ;) Chociaż nie wszystko: http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/archiv/az_to_se_mnu/aztosemnu_1997_wroclaw.wmv

666:
Ale ja lubię już naw3et po czesku! ;D

Gdzie jest Białołęka? :P
A we Wrocławiu by się pojawił znowu to ja wtedy chętnie.

(chyba sobie niedługo jeszcze raz obejrzę Rok Diabła - obejrzałem sobie razem z ojcem i jest to film, który na pewno można oglądać wiele razy. :))

P.S.
A jakbym mialcały koncert *.avi ten z wrocka ??? ;)
mogem mieć ;D 700mb
Chyba, że już masz cóś takiego Bruxa...

Bruxa:
Nie wierzę kombatantom z AK i z Białołęki...

Jak widać, Białołęka leży w Nebrasce  ;D
Na szczęście tylko wirtualnie, w realu nieco bliżej, bo już w głębokiej Azji, jaka jak wiadomo zaczyna się na prawym brzegu Wisły...


Odpowiadam na pytanie drugie - nie mam. A dziadek by mógł mieć?

666:

--- Cytat: Bruxa w 02 Września 2007, 19:16:45 ---Odpowiadam na pytanie drugie - nie mam. A dziadek by mógł mieć?

--- Koniec cytatu ---
Dziadek zasłużył. Mógłby mieć, ale to  potrwa - jak sam zdobędę, to na pewno się o tym dowiesz pierwsza. ;)

Psiakostka:
Mnie z Nohavicy najbardziej podoba kawałek co po naszemu brzmi "kiedy się kąpiesz", Zaprosiłbym do dziadka na słuchanie ale... zapomniałem kej se jego bydlisko .

Video można na youtuube znaleźć i sobie zassać, choć jakość nie ta.

(proszę przypomnieć na PRV)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej