Kategoria ogólna > Ludzie Poszepszyńskich - członkowie fanklubu i reszta świata - poznajmy się

Nareszcie tu trafiłem!!!

(1/2) > >>

Sławomir Panasiewicz:
Miłośnikiem jestem chyba od połowy lat 90'tych, niedługo trwało i stałem się fanem Poszepszyńskich. Czułem podskurnie że jakieś forum musi istnieć, ... i wreszcie trafiłem na to forum. Myślałem że jestem bardzo zakręcony na punlcie mojej ukochanej rodzinki. Mam nadzieję że to forum będzie katalizatorem mojego hobby Poszepszyńskich. Pozdrawiam całą społeczność forum. Sławomir Panasiewicz (email: spanasiewicz@gmail.com).

Bluesmanniak:
No, no, żeby tak ćwierć wieku szukać i w końcu znaleźć? Brawo! Lepiej późno niż za późno a Rodzina co raz mniejsza :(
Zastanawiam się tylko co kolega rozumie przez "katalizator"... ale odpozdrawiamy :D

Cezarian:
Witamy serdecznie i zapraszamy. Proponuję trochę się po forum rozejrzeć, są wątki tematyczne poświęcone RP i pozostałe. My tu tak już panie coś pod 20 lat, więc sporo spraw mamy przegadanych, dlatego bez obaw, debiutanckiej nieśmiałości, pytaj Waść, a przede wszystkim pisz, bo jak mawia pismo (?) pisz, a będzie ci dane.

Fasiol:

--- Cytat: Cezarian w 03 Października 2019, 12:23:25 ---...My tu tak już panie coś pod 20 lat, więc sporo spraw mamy przegadanych,...
--- Koniec cytatu ---

Otwórzmy więc ich drzwi
Zajrzyjmy im do wnętrza
Tu tyle różnych spraw
Nawarstwia się i spiętrza....

buciarptyk:

--- Cytat: Sławomir Panasiewicz w 03 Października 2019, 08:26:36 ---Miłośnikiem jestem chyba od połowy lat 90'tych, niedługo trwało i stałem się fanem Poszepszyńskich. Czułem podskurnie że jakieś forum musi istnieć, ... i wreszcie trafiłem na to forum. Myślałem że jestem bardzo zakręcony na punlcie mojej ukochanej rodzinki. Mam nadzieję że to forum będzie katalizatorem mojego hobby Poszepszyńskich. Pozdrawiam całą społeczność forum. Sławomir Panasiewicz (email: spanasiewicz@gmail.com).

--- Koniec cytatu ---

Podobnie mam
Od lat śledzę,ale głos wstydnie udzielam ,rzadko niezwykle i zaraz głowa w piasek.
Wolę zapamiętale [poprawnie to ?]czytać i zapewniam ,krzywdy nikt tu nie wyrządza .Jedynie co zaglądnę,to przepona z limfą pęka.
Pozdrawiam serdecznie ,oraz również

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej