Kategoria ogólna > Aktualności

wątek bardzo edukacyjny

<< < (217/325) > >>

Cezarian:

--- Cytat: Bluesmanniak w 30 Czerwca 2022, 14:30:00 ---Bo to oczywizda oczywistość ;)

--- Koniec cytatu ---
Oczywista, jednak, gdyby przez pomyłkę ją zatrudnili jako mężatkę, to wówczas regulamin nie mówi wprost, ale od czego jest logika prawnicza? Na przykład - powiedzmy - w sytuacji, w której Mela nie chciałaby (tak, wiem, absurd, ale załóżmy) romansować z dyrektorem, wówczas trzask prask i po wszystkim?

Bruxa:
Ciekawe, czy nauczyciel płci męskie też zostałby zwolniony po zamążpójściu?

Bruxa:

--- Cytat: Cezarian w 30 Czerwca 2022, 15:17:10 ---w sytuacji, w której Mela nie chciałaby (tak, wiem, absurd, ale załóżmy) romansować z dyrektorem

--- Koniec cytatu ---

U nas jest Dyrekcja płci żeńskiej.
W trzech czwartych, zasadniczo.

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 30 Czerwca 2022, 15:53:55 ---Ciekawe, czy nauczyciel płci męskie też zostałby zwolniony po zamążpójściu?


--- Koniec cytatu ---
Chyba wyraźnie napisane? :)



--- Cytat: Bruxa w 30 Czerwca 2022, 15:55:14 ---
--- Cytat: Cezarian w 30 Czerwca 2022, 15:17:10 ---w sytuacji, w której Mela nie chciałaby (tak, wiem, absurd, ale załóżmy) romansować z dyrektorem

--- Koniec cytatu ---

U nas jest Dyrekcja płci żeńskiej.
W trzech czwartych, zasadniczo.

--- Koniec cytatu ---
A cóż to obecnie przeszkadza? Można by nawet odnieść wrażenie, że jak w ZSRR miłość człowieka do partii, jest to wyższy rodzaj miłości.

Bluesmanniak:

--- Cytat: Bruxa w 30 Czerwca 2022, 15:55:14 ---
--- Cytat: Cezarian w 30 Czerwca 2022, 15:17:10 ---w sytuacji, w której Mela nie chciałaby (tak, wiem, absurd, ale załóżmy) romansować z dyrektorem

--- Koniec cytatu ---

U nas jest Dyrekcja płci żeńskiej.
W trzech czwartych, zasadniczo.

--- Koniec cytatu ---
To teraz aż z taką dokładnością określa się płeć?!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej