Kategoria ogólna > Imprezy, spotkania zloty

Jubileuszowy zlot w Trfójmieście

(1/47) > >>

Chlebzdzemempalcelizać201:
Słuchajcie, stare nornice mandżurskie.

Jakoś nikt tego nie zauważył, więc pozwolę sobie spostrzec, że w tym roku wypada 110 rocznica wybuchu wojny rosyjsko-japońskiej (niezapomnianego roku 1904) i z tej okazji proponuję ekstra jubileuszowy wakacyjny zlot na pomorzu (może być Trójmiasto, ale najwygodniej byłaby to Rumia, moje miasto (sory, że robię tak wszystko pod siebie, ale sami chcieliście zobaczyć, gdzie jeżdżę do kibla). Najlepiej wakacje, bo w normalne dni to mam szkołę i w ogóle. Nie obiecuję co prawda, że będę akurat w domu, bo często jeżdżę na rehabilitację w różne zakątki Polski, ale jakby przyszło co do czego to dwa podstawowe pytania:

1. Jak wyglądają takie zloty?
2. Ile macie lat?

Tylko odpowiadać szczerze, bo odpowiedzi są niezbędne, żeby tata mnie puścił.

Wituary:

--- Cytat: Chlebzdzemempalcelizać201 w 04 Kwietnia 2014, 17:42:44 ---Słuchajcie, stare nornice mandżurskie.

Jakoś nikt tego nie zauważył, więc pozwolę sobie spostrzec, że w tym roku wypada 110 rocznica wybuchu wojny rosyjsko-japońskiej (niezapomnianego roku 1904) i z tej okazji proponuję ekstra jubileuszowy wakacyjny zlot na pomorzu (może być Trójmiasto, ale najwygodniej byłaby to Rumia, moje miasto (sory, że robię tak wszystko pod siebie, ale sami chcieliście zobaczyć, gdzie jeżdżę do kibla). Najlepiej wakacje, bo w normalne dni to mam szkołę i w ogóle. Nie obiecuję co prawda, że będę akurat w domu, bo często jeżdżę na rehabilitację w różne zakątki Polski, ale jakby przyszło co do czego to dwa podstawowe pytania:

1. Jak wyglądają takie zloty?
2. Ile macie lat?

Tylko odpowiadać szczerze, bo odpowiedzi są niezbędne, żeby tata mnie puścił.

--- Koniec cytatu ---

Ja to jeszcze pamiętam zwycięstwo pod Cuszimą...

Bluesmanniak:
Ale zaraz, zaraz - ty się chcesz na wózku puścić??? Daleko możesz zajechać?
1. Łomatko!!! Jeszcze nigdy nie było zlotu na północ od Warszawy!
2. Wszyscy jesteśmy dorośli, a niektórzy nawet starsi. Chociaż... Stefan ostatnio bardzo odmłodniał ;D

Tatu (tatowi?) przywieziemy dżemu (dżema?) to na pewno puści ;)

Bluesmanniak:

--- Cytat: Wituary w 04 Kwietnia 2014, 18:17:30 ---Ja to jeszcze pamiętam zwycięstwo pod Cuszimą...
--- Koniec cytatu ---
Wituarego to nie znam osobiście, on dopiero 7 słoików zjadł, ale kto to wie - może być bardzo stary... ale i tak najstarszy jest Gonzo - tak stary, że tylko Cezarian go zna, choć Cezarian nie jest najstarszy ;)

ps. Chlebusiu, ostatnio pojawiał się tu 666 - mam nadzieję, że to wykorzystałaś?

Fasiol:

--- Cytat: Chlebzdzemempalcelizać201 w 04 Kwietnia 2014, 17:42:44 ---1. Jak wyglądają takie zloty?
2. Ile macie lat?
--- Koniec cytatu ---

1. Chyba nie chcesz wiedzieć
2. Jak wyżej
 ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej