Kategoria ogólna > Aktualności

Dobre wieści !!!

<< < (2/1851) > >>

Bruxa:
Ach, Nieme Kino, mój ulubiony film dźwiękowy ;D

Cezarian:
No dobrze, ale te Nieme Kino (film mnóstwo wiele fajny, o czym wie każdy ależ Wodzu, co Wódz), to dobra wiadomość, czy zła? Zaś co do wątku, to strasznie dobre gratulacje dla Bluesmanniaka. Będziemy mieli jak mniemam, wiele pociech z tego wątku .
W sprawie zimy trzymam z Bruxą. Dobra, mroźna zima nie jest zła i o ile uda się zapalić, jeździ się jak latem. A słońce mamy od pótora tygodnia. Nie od dzisiaj także wiadomo, że nic tak dobrze nie rozgrzewa kozy jak Grek lub tęgi mróz. Ergo, mróz powinien potrzymać jeszcze ze 2 tygodnie (na tyle powinno mi wystarczyć rozpałki do kozy), a potem sruuu i wiosna. I to byłaby dobra wiadomoścć...

Ali:

--- Cytat: Cezarian w 28 Lutego 2011, 23:01:42 ---A słońce mamy od pótora tygodnia.

--- Koniec cytatu ---
Jesteś pewien? Bo w wikipedii wyliczyli, że od 4,6 mld lat. Ja rozumiem pomylić się o 1 mln (jak w przypadku liczenia chińczyków), ale żeby zaraz o 4,6 mld - 1,5 tygodnia?

Cezarian:

--- Cytat: Ali w 28 Lutego 2011, 23:40:23 ---
--- Cytat: Cezarian w 28 Lutego 2011, 23:01:42 ---A słońce mamy od pótora tygodnia.

--- Koniec cytatu ---
Jesteś pewien? Bo w wikipedii wyliczyli, że od 4,6 mld lat. Ja rozumiem pomylić się o 1 mln (jak w przypadku liczenia chińczyków), ale żeby zaraz o 4,6 mld - 1,5 tygodnia?

--- Koniec cytatu ---
Przepraszam, ale to przez Gonza. Przy nim człowiek gonzowacieje i nabiera innej rachuby czasu.

Fasiol:

--- Cytat: Cezarian w 28 Lutego 2011, 23:01:42 --- ... Ergo, mróz powinien potrzymać jeszcze ze 2 tygodnie (na tyle powinno mi wystarczyć rozpałki do kozy), a potem sruuu i wiosna....

--- Koniec cytatu ---

Zgłupłeś?8 marca mamy mecz przy ulicy Słonecznej i jak przy minus 10 będziemy pić w lasku?No chyba że grzańca. S:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej