Inne utwory satyryczne > Inne

Onion News - najlepsze wiadomości ze świata i USA

(1/5) > >>

Psiakostka:
http://www.theonion.com/content/index

Onion news - America's finest news source.

Jak wiadomo cebule mają warstwy, tak samo jak newsy. Onion news dociera do innej warstwy wiadomości, niestety zachowując przy tym przyzwoitość...

Ich news opisujący tragedię na Haiti brzmi mniej więcej tak.

Niedawne trzęsienie ziemi ujawniło dotychczas nieznaną improwizowaną cywilizację wyspiarzy zwanej Haiti, której istnienia nie podejrzewano. Nie ustalono, jak to możliwe, niemal pod naszymi nosami, zaledwie 700 mil od wybrzeży USA mogła się ukryć duża społeczność mogąca liczyć nawet 10 mln osób.  Byćoże wynika to stąd, że dotychczas nawet nie podejrzewano, że ludzie mogą żyć w tak nieprzyjaznych warunkach: biedzie, głodzie, braku jakiejkolwiek infrastruktury i ciągłym strachu przed skorumpowanym rządem. Być może podzielimy się z tymi ludźmi naszymi zdobyczami cywilizacyjnymi.

Bruxa:
A, to ci co podrabiają Szczutka Wieczornego?
Ostatnio najbardziej mi się podobał news o Sumerach zaskoczonych 5000 lat temu grzmiącym głosem z nieba: Niech się stanie światłość!
Ale o co cho? - dziwili się - Przecież już jest jasno?

szczutek:

--- Cytat: Bruxa w 26 Stycznia 2010, 20:11:52 ---A, to ci co podrabiają Szczutka Wieczornego?
Ostatnio najbardziej mi się podobał news o Sumerach zaskoczonych 5000 lat temu grzmiącym głosem z nieba: Niech się stanie światłość!
Ale o co cho? - dziwili się - Przecież już jest jasno?

--- Koniec cytatu ---

Akurat baaaaardzo podobny żart słyszałem znacznie wcześniej na jednym z pierwszych wykładów z wprowadzenia do archeologii  01

A tak schodząc z tematu - SzW jest tymczasowo zawieszony ze względu na wraży obstrzał wrogich sił (swego czasu na forum SzW przestało przybywać użytkowników, a było to spowodowane zablokowaniem syskich rosyjskich ajpików - resztę można sobie dośpiewać ;) ). Backupownia zadziałała, ponowny rozruch biznesu... Miałem to zrobić później, ale czego to człowiek nie zrobi, by się nie uczyć :)

edit3: tak jeszcze dodając, to my dobrze wiemy, kto z kogo zrzyma ;)

Odszczekuję i zmieniam zeznania. Powinno być: "czego to człowiek nie zrobi, byle się uczyć".

Cezarian:
Niezłe cebule można powiedzieć.
Co do korupcji na Haiti, to uważam, że Amerykanie powinni tam wprowadzić własną korupcje, nawet jeżeli jest to jedyna rzecz, jak stoi u nich na niższym poziomie.

Ali:

--- Cytat: Cezarian w 26 Stycznia 2010, 22:47:36 ---Niezłe cebule można powiedzieć.
Co do korupcji na Haiti, to uważam, że Amerykanie powinni tam wprowadzić własną korupcje, nawet jeżeli jest to jedyna rzecz, jak stoi u nich na niższym poziomie.

--- Koniec cytatu ---
To akurat jest oczywiste. Amerykanie będą wprowadzać a potem bronić amerykańskiego stylu życia w każdym miejscu na ziemi, nad nią i pod nią.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej