Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dyskusja ogólna / Odp: Misunderstendia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluesmanniak dnia 20 Maja 2022, 11:17:02 »
No ja miałem... zupełnie inne skojarzenia, nie mylić z biegunką ;)
92
Wątki i wiadomości starego forum / Odp: Opowieść z życia wzięta (czyli z internetu)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia 20 Maja 2022, 11:12:35 »
Bez strzyżenia? Upada etos zawodowy w Krakau.

Natomiast tenże etos w Białymstoku trzyma się mocno. Na przykład miesiąc temu nie zapłaciłem za tak zwane ścięcie, gdyż założyłem się z moją fryzjerką, że Gruzja NIE graniczy z Ukrainą. Nie mogła uwierzyć, a po przegranej nie mogła uwierzyć jeszcze bardziej, ponieważ na wieść o wybuchu wojny zrezygnowała z bardzo "okazyjnie taniego" wyjazdu do Gruzji, nie chcąc mieć linii frontu na granicy.
Edit, ciekawe jak etos w Mitsubishi?
chciałbym się skontaktować z obsługą klienta
93
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia 20 Maja 2022, 11:08:52 »
To bardzo ciekwa pomyłka, albowiem czytając Twój wpis i zanim doczytałem do końca już oczyma wyobraźni przerobiłem na: UŁATWIA ODSZCZURZANIE.
94
Aktualności / Odp: Forumowo na sportowo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia 20 Maja 2022, 11:07:39 »
A co mają mówić? Przecież są perfumy?
95
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Baader dnia 20 Maja 2022, 10:54:27 »
Złowiony kątem oka napis na pudełku parafarafarmaceutyku w domowej szufladzie-apteczce

UŁATWIA ODKURZANIE

O kurr...teczka, pomyślałem... To że leki potrafią po organizmie wędrować, omijać żołądki, śledzionyy, iść prosto do np paznokci to wiedziałem. Ale niby jak odkurzanie? Dostaje się większego (nomen omen) cugu? Eeee nie... ODKSZTUSZANIE :(
96
Wątki i wiadomości starego forum / Odp: Opowieść z życia wzięta (czyli z internetu)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Baader dnia 20 Maja 2022, 10:50:59 »
Dzieje się w K. u. K. Krakau....

Do salonu fryzjerskiego przy ul. Kapelanka w Krakowie w czwartek po południu wpadł dzik. Klienci uciekli i zamknęli zwierzę w środku. Po przyjeździe służb dzik został uśpiony i wywieziony w bezpieczne miejsce.

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/dzik-wpadl-do-salonu-fryzjerskiego-na-kapelance-ewakuowano-6-osob_46136.html
97
Aktualności / Odp: Forumowo na sportowo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluesmanniak dnia 20 Maja 2022, 07:48:06 »
Cezarian znowu nie przyjechał pod prysznic.
I co na to mówią w kancelarii???
98
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluesmanniak dnia 20 Maja 2022, 07:46:00 »
Ja się tylko zastanawiam, do którego z warmińsko-mazurskich festiwali muzycznych ten dudziarz pije?
Blues?
Bluesa w Olsztynie już nie ma, ubili kilka lat temu...
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru?
99
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bruxa dnia 20 Maja 2022, 06:35:39 »
Wybór tam jest spory. Grzegorz obstawia Mrągowo.
100
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cezarian dnia 19 Maja 2022, 22:43:59 »
Ja się tylko zastanawiam, do którego z warmińsko-mazurskich festiwali muzycznych ten dudziarz pije?
Blues?
Strony: 1 ... 8 9 [10]