Autor Wątek: Międzynarodowo  (Przeczytany 7883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Międzynarodowo
« dnia: 02 Kwietnia 2012, 10:33:36 »
Parlament Badenii-Wirtembergii  (gdzie jak wiadomo po ostatnich wyborach rządzą Zieloni razem z lewakami z SPD) ograniczył prędkość światła o połowę.
Na konferencji w Stuttgarcie  rzecznik partii Cem Özdemir stwierdził, że pozwoli to na znacznie oszczędności,  spowoduje zwiększenie miejsc pracy,   pobudzi gospodarkę oraz oczywiście zmniejszy emisję CO2, przez co osłabi efekt cieplarniany.
Rząd Bawarii przygląda się temu z zainteresowaniem, acz komentatorzy z wpływowego Frankfurter Allgemeine Zeitung  uważają, że to się raczej nie uda.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2012, 11:15:28 wysłana przez Stefan »

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwietnia 2012, 10:43:23 »
Powinno się nie tylko ograniczyć szybkośc światła, ale także nałożyć na nie wymóg poruszania się w pasach bezpieczeństwa. Przynajmniej w terenie zabudowanym.
Jednak dla ograniczenia emisji gazów cieplarnianych najważniejszym posunięciem byłoby ograniczenie szybkości CO2, nad czym pracuje Komisja europejska.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwietnia 2012, 10:59:17 »
Ale chodziło o światło zielone, czy czerwone? Czy oba, bo koalicjanci doszli do kompromisu?
I czy ustalono już, z jaką prędkością może się poruszać światło na wstecznym?
A co z prędkością upływania czasu? Nadal 60 min/h, czy też zdezaktualizował się tytuł wiadomej audycji?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Nie było ukrzyżowania!
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwietnia 2012, 08:11:00 »
Chyba tu?
Jak się (nieoficjalnie) dowiedzieliśmy, prokuratura w (tajemnica śledztwa) ustaliła, że Jezus zwany Chrystusem nie został ukrzyżowany, tylko porwany przez gang złodziei osłów,  a na krzyżu zawisł jego brat bliźniak (który był protestantem i pochodził z innego ojca i matki). Dowodem są zeznania świadka incognito (i nie jest to Gonzo, tylko jego siostra), która była zamieszana w proceder fałszowania wina w kance. W związku z tym prokuratura złożyła do sądu rejonowego w Jerozolimie o rehabilitację Judasza, a Poncjuszowi Piłatowi o nadanie odznaczenia – sprawiedliwy wśród narodów świata.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Kwietnia 2012, 13:38:33 »
A może to Poncjusz Piłat załozył instytut Yad vashem?
Obawiam się, że moc dowodowa świadka w postaci kobiety mogła być wówczas traktowana po - nomen omen - macoszemu.
Wszystkie te ustalenia nie podważają jednak sedna problemu, a mianowicie, że osobę krzyżowaną (niezależnie, czy był nią Jezus, jego brat bliźniak, czy Brian) ukrzyżowali Żydzi? Pytam, bo obecnie za odpowiedzialnych podaje się najczęściej nazistów, a zdaniem rosyjskiego MAKu mieliśmy po prostu do czynienia z samobójstwem lekko pijanego osobnika, który na dodatek naruszył szereg wymaganych procedur.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Kwietnia 2012, 13:56:01 »
Prawdopodobnie zamieszany jest w to Ziobro.
I cykliści.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Kwietnia 2012, 21:22:18 »
A nie prezes Sanhedrynu?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Grudnia 2012, 15:29:55 »
Prokuratura rejonowa w Białymstoku (razem z prokuraturą wojskową z Olsztyna) bada zgodność z prawem przejścia Żyd.... wróć obywateli państwa Izrael przez Morze Czerwone.
Wniosek złożył przedstawiciel nowego państwa - Palestyny, który zarzuca żyd.. wróć obywatelom państwa Izrael niedopełnienie formalności paszportowych, przemyt z Egiptu cennych dzieł sztuki oraz brak atestowanego  sprzętu p/poż oraz p/utop.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Grudnia 2012, 16:19:44 »
Wniosek złożył przedstawiciel nowego państwa - Palestyny
Wiemy, wiemy, mówimy Palestyna, myślimy Strefa Gazy.
Czy to nie wtedy żyd... obywatele Izraela wynaleźli coś, co aż do II WŚ nazywali gettem?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

koło pedadoga

  • Gość
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Grudnia 2012, 08:45:51 »
  myślimy Strefa Gazy.
 
Kiedyś, kiedyś, słysząc w mediach "w Strefie Gazy..." myślałem, ze chodzi o to, że znów użyto jakichś gazów bojowych.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4983
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Grudnia 2012, 09:46:29 »
Ze względu na zaistniałą sytuację w Strefie Gazy/Palestynie* i potrzeby finansowe Państwa Izrael związane z rozbudową osadnictwa żyd... izraelskiego oraz podnoszeniem potencjału militarnego do Polski/Stanów Zjednoczonych UE* na specjalne szkolenie w Ministerstwie Finansów i Urzędach Skarbowych przyjedzie specjalna grupa żyd... obywateli Izraela specjalizujących się w ściąganiu podatków.
Niepotwierdzone informacje z dobrych źródeł wskazują na chęć wykorzystania przez państwo żyd... Izrael faktu, iż woda przemieniona w wino przez Jezusa w Kanie Galilejskiej nie była prawidłowo obciążona akcyzą i podatkiem VAT. Po prawie 2000 lat kwota ta wraz z ustawowymi odsetkami za zwłokę powinna być pokryta przez Kościół Katolicki mianujący się spadkobiercą wspomnianego Jezusa.
Ze względu na wysokość kwoty KK planuje sprzedaż lub wynajęcie Kaplicy Sykstyńskiej na śluby i pogrzeby. Sprawą zainteresowali się też Chińczycy proponujący zastąpienie wizerunku Boga w kaplicy podobizną Przewodniczącego Mao.

* niepotrzebne skreślić, w końcu nie wiadomo kiedy ktoś to przeczyta
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Grudnia 2012, 14:42:43 »
Ofertę Chińczyków najprawdopodobniej przebije firma Apple, proponująca zamontowanie na ołtarzu wielkiego, świecącego jabłka. W rozliczeniu odstąpią od pobierania opłat za publikację i rozpowszechnianie obrazów przedstawiających scenę kuszenia w Raju. W przypadku odrzucenia oferty firma zażąda usunięcia z obrazów inkryminowanego owocu, lub zastąpienie go na przykład (znacznie bardziej zresztą sugestywnym) bananem.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Grudnia 2012, 23:58:27 »
Przedstawiciele anonimowego koncernu podali także, że sukcesem zakończyły się negocjacje z Kościołem Katolickim o zastąpieniu w modlitwach wyrażenia "amen" słowem "apple". Sumy kontraktu nie ujawniono, ale musi ona być bardzo duża, skoro jak podał L'OSSERVATORE ROMANO KK spłacił w całości roszczenia żyd... obywateli Izraela związane z:
- zamianą wina w wodę;
- bezprawnego używania Starego Testamentu od 2000 lat;
- bezprawnego używania imienia Jehowa;
- zburzeniem świątyni Jerozolimskiej przez Rzymian (Rzymianie = Kuria rzymska);
- mimo braku wyroku sądowego w tej sprawie, oskarżania żyd... przyszłych obywateli Izraela, że ukrzyżowali Chrystusa;
- za żyd... obywatela Izraela - Wiecznego Tułacza

Wiadomo także, że umowa zawiera klauzulę, że o ile "apple" pojawi się w modlitwach innych wyznań chrześcijańskich oraz zastąpi chleb w formule: "chleba naszego powszedniego..." suma kontraktu wzrośnie wielokrotnie. Są duże szanse na podpisanie rozwiniętej umowy, gdyż stronę KK w rozmowach z anonimowym na razie koncernem oraz z innymi kościołami chrześcijańskimi wspierają, jak twierdzą, za darmo, negocjatorzy - ochotnicy żyd... obywatele Izraela.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Grudnia 2012, 06:16:10 »
apple

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4983
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Międzynarodowo
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Grudnia 2012, 09:19:43 »
Jako gratis dla anonimowego koncernu KK proponuje wprowadzenie na listę grzechów głównych "braku telefonu, tabletu bądź komputera z jabłkowym logo".
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein