Autor Wątek: unijnie i europejsko  (Przeczytany 13525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
unijnie i europejsko
« dnia: 28 Kwietnia 2011, 13:09:20 »
UE/KE wydała zarządzenie, które głosi, że wszystkie statki powietrzne mają mieć odpowiednie urządzenia, które umożliwią im latanie.
Statki powietrzne nie mające takich urządzeń, nie będą mogły nazywać się statkami powietrznymi.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwietnia 2011, 19:14:32 »
UE/KE wydała zarządzenie, które głosi, że wszystkie statki powietrzne mają mieć odpowiednie urządzenia, które umożliwią im latanie.
Statki powietrzne nie mające takich urządzeń, nie będą mogły nazywać się statkami powietrznymi.
A czy b ędą mogły latać, ewentualnie, spadać? Czy została zaprezentowana definicja latania? Jak to kiedyś napisał Kokosz na kursie czarownic? "Szkoła Łatania"?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4983
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwietnia 2011, 23:00:00 »
UE/KE wydała zarządzenie, które głosi, że wszystkie statki powietrzne mają mieć odpowiednie urządzenia, które umożliwią im latanie.
Statki powietrzne nie mające takich urządzeń, nie będą mogły nazywać się statkami powietrznymi.
A czy b ędą mogły latać, ewentualnie, spadać? Czy została zaprezentowana definicja latania? Jak to kiedyś napisał Kokosz na kursie czarownic? "Szkoła Łatania"?
Nie będzie Ikar czy inny Dedal pluł nam w twarz! Ponieważ "Szkoła latania" jest niepodważalnym dowodem na istnienie tych umiejętności na terenach polskich już od dawien dawna proponuję wystąpić do UE o uznanie latania za umiejętność regionalną, co wiązać się musi z odprowadzeniem opłat licencyjnych od wszystkich latających bez polskiej szachownicy na skrzydłach!
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwietnia 2011, 23:14:18 »
A przysłowiowe drzwi od stodoły, na których każdy polski pilot poleci? Jakby do Smoleńska lecieli na drzwiach od stodoły, to pewnie tej całej katastrofy by się dało uniknąć...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwietnia 2011, 23:34:24 »
A propos katastrofy, to dzisiaj Rosjanien wydali oświdczenie, że za błąd ludzki, który leżał u podstaw katastrofy CASY nie jest odpowiedzialna wieża.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwietnia 2011, 06:36:09 »
Nie będzie Ikar czy inny Dedal pluł nam w twarz! Ponieważ "Szkoła latania" jest niepodważalnym dowodem na istnienie tych umiejętności na terenach polskich już od dawien dawna proponuję wystąpić do UE o uznanie latania za umiejętność regionalną, co wiązać się musi z odprowadzeniem opłat licencyjnych od wszystkich latających bez polskiej szachownicy na skrzydłach!
PZPR gorąco popiera ten pomysł

Stefan

  • Gość
Eskalacja nienawiści ujęta w normy
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Kwietnia 2011, 08:25:41 »
KE ma zamiar wprowadzić normy eskalujące nienawiść.
- Nie może być tak, że eskalacja nienawiści jest poza kontrolą – stwierdził Hans van dem Buch, komisarz – po wprowadzeniu odpowiednich norm, będziemy mieli eskalację pod kontrolą. A kontrola to pierwszy krok do eliminacji – zakończył.

« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2011, 08:32:44 wysłana przez Stefan »

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwietnia 2011, 14:20:35 »
KE ma zamiar wprowadzić normy eskalujące nienawiść.
- Nie może być tak, że eskalacja nienawiści jest poza kontrolą – stwierdził Hans van dem Buch, komisarz – po wprowadzeniu odpowiednich norm, będziemy mieli eskalację pod kontrolą. A kontrola to pierwszy krok do eliminacji – zakończył.
Dlatego KE jest za kontrolą wolnego rynku. To znaczy za wolnością kontroli rynku.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Maja 2011, 12:15:03 »
Godłem polskiej prezydencji będzie biały kot z czerwonym psem na tle gwiazdek z fryderykami.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maja 2011, 13:38:01 »
Godłem polskiej prezydencji będzie biały kot z czerwonym psem na tle gwiazdek z fryderykami.
Zapytani w szybkim sondażu premier, prezydent, Jarosław Kaczyński oraz Grzegorz Napieralski, co to jest polska prezydencja nie potrafili odpowiedzieć. Wiele natomiast ciepłych* chłodnych* słów mówili na temat jego logo.

* potrzebne podkreślić.
Zapytany o prezydencję Janusz Korwin Mikke w krótkiej słownej roszadzie licytował lewe pochodzenie traktatu lizbońskiego, stwierdzając, że mamy w tym wypadku doczynienia z układem bezatutowym. Prezydent potwierdził, że podpisze się pod słowami Janusza.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Października 2011, 10:27:37 »
KE rozważa dopuszczenie głosowania w wyborach parlamentarnych poprzez profile na portalach społecznościowych (wiadomo, że chodzi tu o FB).
- Nie możemy dopuścić, by rozwiązania informatyczno-technologiczne były ignorowane przez demokrację - powiedział Hans van dem Buch, unijny komisarz - demokracja powinna sięgać po najnowsze zdobycze, by móc się promować - dodał - a jednocześnie pozwoli to na udział w wyborach wszystkim do tej pory wykluczonym, chorym, chromym, kalekim, ślepym a nawet niewidomym - zakończył.
Unia zleciła opracowanie specjalnej wtyczki, która będzie wszczepiana podskórnie.
Zabieg będzie bezbolesny, a koszty operacji szybko się zwrócą, poprzez likwidację komisji wyborczych i wszystkich innych fizycznych imponderabili.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Października 2011, 11:55:15 »
Oczywiśce, do glosowania będzie nadal potrzebny dowód osobisty, zaś w Wielkiej Brytanii co tam mają pod ręką.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4983
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Października 2011, 13:57:08 »
Oczywiśce, do glosowania będzie nadal potrzebny dowód osobisty, zaś w Wielkiej Brytanii co tam mają pod ręką.

np. kufel?*

* no ja wiem, że tak nie można, że to nieunijnie i nieproeuropejsko, takie stereotypy rozgłaszać...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Października 2011, 14:05:27 »
Oczywiśce, do glosowania będzie nadal potrzebny dowód osobisty, zaś w Wielkiej Brytanii co tam mają pod ręką.

np. kufel?*

* no ja wiem, że tak nie można, że to nieunijnie i nieproeuropejsko, takie stereotypy rozgłaszać...
Nic z tego! Unia broni Unia radzi, Unia nigdy nas nie zdradzi - czytałem, że w WB, zwanej także GB w szybkim tempie maleje liczba pubów. Niedługo nie będą więc już mogły one pełnić roli lokali wyborczych. Problem jedynie w tym, że niemożliwość głosowania w najbliższej knajpie uderzy jak zwykle w niepełnosprawnych, którzy z przyczyn obiektywnych, rzadko są w stanie pójść gdzieś dalej.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4983
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: unijnie i europejsko
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Października 2011, 14:08:00 »
Kolejny bastion kultury anglikańskiej legnie w gruzach... Jak zamkną puby to im frekwencja spadnie, oj spadnie...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein