Autor Wątek: Straszna wieść!!!  (Przeczytany 735317 razy)

0 użytkowników i 41 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2100 dnia: 13 Stycznia 2012, 13:03:26 »
Po jakim czasie F i C trafią z H do domów, jeśli jadą przez Berlinga, po drodze zahaczając o S i B (przy założeniu, że F przyjechał tramwajem a C samochodem, ale nie pamięta, gdzie zaparkował)?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4990
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2101 dnia: 13 Stycznia 2012, 13:19:59 »
No tego to nawet dzieci na studiach nie rozgryzą...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26311
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2102 dnia: 13 Stycznia 2012, 13:36:25 »
Po jakim czasie F i C trafią z H do domów, jeśli jadą przez Berlinga, po drodze zahaczając o S i B (przy założeniu, że F przyjechał tramwajem a C samochodem, ale nie pamięta, gdzie zaparkował)?
Ale... czy już spadł śnieg?

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21234
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2103 dnia: 13 Stycznia 2012, 13:38:31 »
Po jakim czasie F i C trafią z H do domów, jeśli jadą przez Berlinga, po drodze zahaczając o S i B (przy założeniu, że F przyjechał tramwajem a C samochodem, ale nie pamięta, gdzie zaparkował)?
Ale... czy już spadł śnieg?

Nic właśnie, ale dla ułatwienia dodam że opony są zimowe w obu autach.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2104 dnia: 13 Stycznia 2012, 13:42:59 »
Ale czy w tramwaju też?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2105 dnia: 13 Stycznia 2012, 13:45:40 »
Ale czy w tramwaju też?
Ale skąd T w B? Nawet na ulicy B?

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2106 dnia: 13 Stycznia 2012, 14:52:34 »
Oj tam, może to kosmici przylecieli. Do dziadka Jacka mogli, to i na prowincję mogą. Co to, kiełbasa?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2107 dnia: 13 Stycznia 2012, 19:18:03 »
Z tego co wiem (a nic nie wiem) to C i F są  odległe na mapie. Kiedyś F mi pokazywał.

E, nie tak bardzo.Jakby C wsiadł w 3/9/100 przy R to będą to raptem 4 przystanki autobusowe.

C - wiadomo  R - przystanek przy Ryskiej   3/9/100 linie autobusowe
Wypraszam sobie! Na Ryskiej (R?) to sobie Fasiol sam wsiadaj. Wsiada się na Słonimskiej (nie mylić, nie wiadomo dlaczego ze Słonimskiego) do tego w nr 5, a przystanków będzie pewnie ponad 10 i to bez szatni.

Tak sytuacja wygląda, gdy mówimy o wyjazdach na treningi. Jak się zaraz okaże, sprawia ona jedynie pozory skomplikowania.

Otóż, mecze gramy na tejże Słonimskiej (nie Słonimskiego). Mimo, iż używając tzw. per pedes mam do hali ok 7 minut nogi za nogą, Fasiol uparł się (a nie mam jak mu odmówić), że będzie po mnie przyjeżdżał. Czeka więc na mnie pod halą przed każdym meczem, z rozgrzanym silnikiem. Rzecz cała się komplikuje, gdy Fasiolowi wypada dysk (mniej więcej co 2-3 miesiące). Wówczas, przyjeżdża po mnie pod halę autobusem komunikacji miejskiej. Dlaczego autobusem i dlaczego w ogóle przyjeżdżą, skoro i tak nie ma jak grać? To akurat jest proste. Autobusem, ponieważ nie może z wypadniętym dyskiem siedzieć i musi zachować postawę wyprostowaną (był w wojsku, więc nie nastręcza mu to trudności). Przyjeżdża zaś, żeby wykorzystać okazję i wziąć prysznic na następny tydzień.
Ja mogę mu tylko podziękować za ofiarność (nie mylić z kolędą), co z tego miejsca czynię lub nawet wyczyniam.

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2108 dnia: 13 Stycznia 2012, 19:30:33 »
DTV właśnie podał, że umarł Zygmunt Hubner.



Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21234
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2109 dnia: 14 Stycznia 2012, 09:41:59 »
Wsiada się na Słonimskiej (nie mylić, nie wiadomo dlaczego ze Słonimskiego) do tego w nr 5

Wiem gdzie to jest.To tam gdzie we wtorek około godz. 23 z ostatniego piętra poleciała choinka, z zapalonymi lampkami.  ;)
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2110 dnia: 14 Stycznia 2012, 11:40:27 »
A długi kabel miała? Doleciała do parteru, czy malowniczo zwisała do góry nogami, niekonwencjonalnie zdobiąc fasadę?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21234
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2111 dnia: 14 Stycznia 2012, 12:40:29 »
No właśnie przedłużacz był za krótki to sobie trochę powisiała, ale tym sposobem kolega C. nie musiał zamiatać klatki schodowej.Chociaż teraz trochę szkoda że nie został wykorzystany mój pierwszy pomysł oblania choinki benzyną i sru na dół.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3849
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2112 dnia: 14 Stycznia 2012, 13:03:39 »
No właśnie przedłużacz był za krótki to sobie trochę powisiała, ale tym sposobem kolega C. nie musiał zamiatać klatki schodowej.Chociaż teraz trochę szkoda że nie został wykorzystany mój pierwszy pomysł oblania choinki benzyną i sru na dół.

Doskonale odnaleźlibyście sie wszyscy w DS Kapitol podczas juwenaliów. Uprawiano tam w tym czasie rzut telewizorem, bywa że zasilanym w czasie lotu z odpowiednio długiego kabla. Potem to trochę ukrócono obudowując wszelkie zewnętrzne klatki ewakuacyjne kratami, co nadało akademikowi niepowtarzalny wygląd wielkiej małpiarni :)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2113 dnia: 14 Stycznia 2012, 21:27:04 »
Doskonale odnaleźlibyście sie wszyscy w DS Kapitol podczas juwenaliów. Uprawiano tam w tym czasie rzut telewizorem, bywa że zasilanym w czasie lotu z odpowiednio długiego kabla. Potem to trochę ukrócono obudowując wszelkie zewnętrzne klatki ewakuacyjne kratami, co nadało akademikowi niepowtarzalny wygląd wielkiej małpiarni :)
Jakkolwiek opowieść bardzo ciekawa, to mnie interesuje, skąd to skojarzenie z małpiarnią? Tylko ze względu na wygląd, czy także w związku z zawartością?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Straszna wieść!!!
« Odpowiedź #2114 dnia: 14 Stycznia 2012, 21:42:39 »
...z zapachem.
Wiem co mówię, mieszkałam rok w akademiku. Co prawda nie męskim, tylko mieszanym, ale, naprawdę...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.