Autor Wątek: K.Ulturalnie  (Przeczytany 11515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Października 2012, 10:54:26 »
No, to jest jakiś sposób na rozwiązanie plagi gryzoni we młynie... Choć jeszcze lepszym, z ekonomicznego punktu widzenia, byłoby sprzedawanie tychże jako pamiątek. Młodzież za kieszonkowe wszystko kupi...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51636
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Października 2012, 17:29:52 »
No, to jest jakiś sposób na rozwiązanie plagi gryzoni we młynie... Choć jeszcze lepszym, z ekonomicznego punktu widzenia, byłoby sprzedawanie tychże jako pamiątek. Młodzież za kieszonkowe wszystko kupi...
Ale wypchane te myszki, czy do własnego wypchania?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Października 2012, 19:46:56 »
O! Mam pomysł na biznes! Najpierw sprzedawać paczuszki ziarna do karmienia myszek, a potem jeszcze za drobną opłatą zdjęcie z myszką...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Bohdan Poręba kręci Mróz
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Listopada 2012, 11:40:46 »


Najnowszy film Bohdana Poręby zapowiada się na wielki hit.
- Będzie to opowieść o mrozie, jego skutkach, sposobie zabezpieczenia przed nim. Wszystko to będzie w tak modnej ostatnio konwencji wampiro-fantasy – mówi producent filmu Izabela Bełcik Podlaska.
Sam Poręba nie wyklucza, że będzie to trylogia, która będzie składać się z 4 lub nawet 5 części. Punktem kulminacyjny (uwaga spoiler) ma być 25 minutowa, kręcona z wolnej ręki scena, pokazująca opadający słupek rtęci.
- Bardzo trudno było zdobyć pozwolenie KE na użycie termometru rtęciowego – zdradza Bełcik Podlaska – ale się udało. To była największa trudność.
Na pytanie o odbiór filmu i frekwencję  Andrzej Wajda (drugi reżyser) odpowiada, że nie obawia się.
- Rozesłaliśmy do prezydentów, burmistrzów i wójtów  pismo okólne, które zobowiązuje urzędników i ich rodziny do uczestnictwie w pokazie filmu. To masa ludzi – rozmarza się Wajda.
Zapowiada się kolejny hit, czego dowodem może być obsada – w roli termometru wystąpi Piotr Adamczyk, w roli rtęci Krystyna Janda, a roli mrozu podjął się Rober Więckiewicz, którego ma dublować Jerzy Stuhr, którego ma dublować Maciej Stuhr.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Listopada 2012, 14:24:04 »
Sam Poręba nie wyklucza, że będzie to trylogia, która będzie składać się z 4 lub nawet 5 części. Punktem kulminacyjny (uwaga spoiler) ma być 25 minutowa, kręcona z wolnej ręki scena, pokazująca opadający słupek rtęci.

A, to  on Hobbita kręci.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Grudnia 2012, 10:34:46 »
Nowy, nieznany rysunek Picassa nie został odkryty w Sądzie Rejonowym w Białymstoku.
- Niestety, to prawda – potwierdza  (pragnąca zachować anonimowość)  jedna z pracownic sądu – rysunku nie ma i najprawdopodobniej już  nie będzie.
Sędzia Joanna Toczydłowska – rzeczniczka sądu nie wypowiada się w tej sprawie.
Wielka szkoda, ale pozostaje mieć nadzieję, że być może już w niedługim czasie nie odnajdzie się nieznany obraz Van Gogha.

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51636
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Grudnia 2012, 00:01:29 »
"Bardzo długo wydawało się, że bohomoaz, który wisiał na ścianie w archiwum wydziału Ksiąg Wieczystych, to właśnie Picasso. Niestety, nadzieja, to nie księgi, nie jest wieczysta," dodał prezes Sądu.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Kwietnia 2013, 10:28:11 »
Czy te oczy mogą kłamać? Pod takim hasłem zakończył się XVII zjazd psychologów i psychiatrów w Laskach.

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51636
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Kwietnia 2013, 11:52:38 »
Czy te oczy mogą kłamać? Pod takim hasłem zakończył się XVII zjazd psychologów i psychiatrów w Laskach.
Dwie badane osoby kobieta i mężczyzna nadal są przetrzymywane w odosobnieniu w oczekiwaniu na XVIII kongres ginekologiczny poświęcony chorobom sromu.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Kwietnia 2013, 09:27:12 »
Telewizja? Polsat ma zamiar nakręcić nowy serial wojenny. Bohaterami ma być czterech tankistow i York, którzy przechodzą cały szlak bojowy od Normandii do Berlina.
Producentem filmu ma być Gazprom, a konsultantem merytorycznym gen. Jaruzelski i gen. Kiszczak.
Akcja filmu bedzie toczyć się w tak ulubionym przez widzów? Polsatu Celabińsku.

Stefan

  • Gość
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Czerwca 2013, 17:33:28 »
Estimate per jinson ulta me tima te duo fix - powiedział znany pisarz i dostał nagrodę.
Cały postępowy świat jest zadowolony i daje wyrazy.
Na pytanie co oznacza ta sentencja wszyscy obecni nabrali wody (niegazowanej) w usta.

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51636
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Czerwca 2013, 17:51:21 »
A co oznacza? Oczekuj wody w ustach?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Czerwca 2013, 10:26:25 »
- To ja napisałem wszystkie piosenki Seweryna Krajewskiego - powiedział w specjalnym wywiadzie Paul McCartney, podczas obecnej wizyty w Polsce.
Dodał także, że jego babiczka pachadi z Chrzanowa, a dziadek służył w Wermachcie.

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51636
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Czerwca 2013, 11:53:59 »
Dodał także, że jego babiczka pachadi z Chrzanowa, a dziadek służył w Wermachcie.
Zastrzegł jednak, że w Wermachcie służył wyłącznie do mszy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: K.Ulturalnie
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Czerwca 2013, 13:33:50 »
W reklamach obiecywali, że Paul zaśpiewa wszystkie przeboje The Beatles. To wizyta się może trochę przeciągnąć...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.