Autor Wątek: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH  (Przeczytany 341199 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 52049
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #420 dnia: 02 Listopada 2007, 10:34:18 »
Dopóki jednak CBA nie weźmie w swoje ręce opracowania listy RP oraz odnalezienia zaginionych odcinków, co zresztą, zgódźmy się, powinno być ich pdstawowym zadaniem, trzeba działać konwencjonalnie. Idąc tym tropem wysłałem do AZ naszą listę z opisem, czego szukamy.
Pozostaje nam przyjąć swobodną pozycję oczekującą. W końcu i tak wszystko jest Insz Allach.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline wichura1

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 182
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mitsumaniak psiakość
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #421 dnia: 02 Listopada 2007, 10:43:10 »
Czy mógłby ktoś w końcu zamieścić aktualny spis odcinków jak powinny być ułożone? Na stronie są ułożone inaczej niż w 2 katalogach na 7 kotach, ja mam inaczej w dwóch katalogach na dysku. Już się pogubiłem.
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 52049
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #422 dnia: 02 Listopada 2007, 10:48:18 »
Brawo Jasiu!
Witojcie w klubie zdezorientowanych. Tyle, że moim zdaniem to wszystko wina tego cholernego rządu. Starego i nowego.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +668/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #423 dnia: 02 Listopada 2007, 12:26:46 »
Podobno pedadog (a właściwie jego duch) porządkował listę odcinków?
nie graj ze mną...

Offline andrzej74

  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 384
  • słoiki dżemu truskawkowego +9/-11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #424 dnia: 02 Listopada 2007, 12:28:05 »
Mój spis na kota 7 oceniam w skali od 1 do 10 cirka na oko 5,7895 pkt. Kto da więcej?

Dajcie spokój koledzy, nikt w tej chwili nie jest w stanie podać wiarygodnego spisu odcinków, to jest cały problem.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2007, 12:29:38 wysłana przez andrzej74 »
Poszepszyńskich na mp3 można znaleźć na http://chomikuj.pl/Neomatrix

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +668/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #425 dnia: 02 Listopada 2007, 22:39:29 »
Skandal! IPN przy archiwum polskiego radia, to małe piwo! Upublicznić archiwa!
nie graj ze mną...

Offline wichura1

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 182
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mitsumaniak psiakość
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #426 dnia: 04 Listopada 2007, 21:51:49 »
andrzej74 robi aferę o 4 odcinki, które teraz powinny lecieć w radiu, a według spisu teraz nie powinno ich być, to on ma inny spis?  ;D
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

duch pedadoga

  • Gość
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #427 dnia: 05 Listopada 2007, 08:12:26 »
Jeśli masz dostęp do "dziadka" i "Kota 7" to też masz ten "inny spis" :P. To co jest na stronie, zostało sporządzone na podstawie emisji sprzed 4 lat, brakuje tam co najmniej 4 odcinków z serii 1-4 i jeszcze iluś z serii 5-tej, ale nawet w porównaniu z nią, w bieżącej emisji opuszczane są kolejne odcinki.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3862
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #428 dnia: 05 Listopada 2007, 22:40:24 »
He he, właściwy czy nie, "Urodziny panny Ingi" to jeden z najlepszych odcinków: "Nalej no Maurycy jeszcze tego... hep... drinka. Kwaśne psiakrew!"", "Maryla!! M... mgli mnie"! "Będę aniołem zemsty" :)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Stefan

  • Gość
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #429 dnia: 06 Listopada 2007, 06:54:27 »
A ja se odsłucham dziś (hop, hop)

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38649
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #430 dnia: 06 Listopada 2007, 15:25:45 »
Jedyna nadzieja w Zembatym, ale to płocha nadzieja, zdaje się. Jemu się, with all due respect, roi to 500 odcinków, to 300, to grzyb wie ile...
Zresztą sam przyznał, że nie bardzo pamięta, a w przywróceniu pamięci ma mu pomóc... nasz zasób. No i kółko się zamyka.
Wychodzi na to, że jesteśmy najbardziej kompetentnym gremium, i że nie ma się już do kogo odwołać.

O czym świadczy też wpis na oficjalnej stronie Zembatego, który oferuje zapis tego wywiadu z TOK FM, linkując go do poszepszynscy info  ;D Dzięki przytomności Poszepszyńskich, jak stwierdzili. No, dobrze, że chociaż my jesteśmy przytomni (deep znaczy). 

 8)

Morał z tego taki, że nie możemy zasypiać gruszek w popiele, tylko od zerowego odcinka nowego Alberta prowadzić ścisłą buchalterię, bo jak sobie tego sami nie zrobimy, to nikt nam nie zrobi. Potem to nawet IPN nie dojdzie ładu.

Towarzysze, spoczywa na nas wielka dziejowa odpowiedzialność, dobrobyt przyszłych pokoleń, i.. tego... no.. właśnie.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Qzynka Edyta

  • Gość
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #431 dnia: 06 Listopada 2007, 16:45:36 »
Wichura zachwalał, iż można posłuchać RP i wuja Alberta dzięki tym stronom... ślepy jakiś jestem, mam jaskrę i zaćmę, powiekami tak dla jaj mrugam, bo Qrna nie widzę żadnego sznurka ani linki...

Wuj Albert ma być w tłok efem i w Judische Zeitung - ale czy Gazeta Koszerna załączy płytę z mp3, czy jak?

UPOO (Uprzejmie Proszę O Odpowiedź)

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38649
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #432 dnia: 06 Listopada 2007, 20:11:11 »
Znakomita prowokacja kuzynko, ale takimi metodami nic z nas nie wyciągniesz. Jeśli idzie o metody przesłuchań, to się jeszcze musicie chłopaki sporo nauczyć od Abwehry  ;D

Wichura jak widać twardy zawodnik jest, sypał nie będzie...

Edit: no dobrze, dobrze, powiem... w zasadzie Zembaty sam będzie sypał, nazwiska-adresy-kontakty...

poszepszynscy.info/texty/Maciej Zembaty-Przygody wuja Alberta-wywiad w TOK FM-31.10.2007.mp3
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2007, 21:37:03 wysłana przez Bruxa »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline wichura1

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 182
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mitsumaniak psiakość
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #433 dnia: 06 Listopada 2007, 22:45:41 »
Wichura zachwalał, iż można posłuchać RP i wuja Alberta dzięki tym stronom... ślepy jakiś jestem, mam jaskrę i zaćmę, powiekami tak dla jaj mrugam, bo Qrna nie widzę żadnego sznurka ani linki...

UPOO (Uprzejmie Proszę O Odpowiedź)

Ha, Ha, Ha, Najprawdopodobniej trzask, prask, z wozu, a kobyłka u płota.  ;D Po prostu musisz ukorzyć się pod zamkiem w Szczytnie. Następnie znaleźć najbardziej pyskatą osobę na Forum i złożyć przy niej przysięgę na chleb z dżemem, pod szmatą (Grzegorzem) dumnie łopoczącym na wietrze.  ;D
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 52049
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: WSPÓLNE SŁUCHANIE RODZINY POSZEPSZYŃSKICH
« Odpowiedź #434 dnia: 07 Listopada 2007, 09:17:37 »
Wichura zachwalał, iż można posłuchać RP i wuja Alberta dzięki tym stronom... ślepy jakiś jestem, mam jaskrę i zaćmę, powiekami tak dla jaj mrugam, bo Qrna nie widzę żadnego sznurka ani linki...

UPOO (Uprzejmie Proszę O Odpowiedź)

Ha, Ha, Ha, Najprawdopodobniej trzask, prask, z wozu, a kobyłka u płota.  ;D Po prostu musisz ukorzyć się pod zamkiem w Szczytnie. Następnie znaleźć najbardziej pyskatą osobę na Forum i złożyć przy niej przysięgę na chleb z dżemem, pod szmatą (Grzegorzem) dumnie łopoczącym na wietrze.  ;D
Wichura ma rację, nic dodać nic ująć. Dodam więc, żeby Quzynka była nadal przy nadzei, że jest na najlepszej drodze do Canossy. Jeszcze trochę na kolanach, a potem bedziesz nam mógł(a) spokojnie łby poukręcać, o ile będziesz miał(a) czas zasłuchując się tym i owym. ;D
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.