Autor Wątek: Pliki dla wtajemniczonych  (Przeczytany 4051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21251
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pliki dla wtajemniczonych
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sierpnia 2008, 08:53:36 »
Oj błądzicie, młodzieży, błądzicie,portret nieboszczyka Baczewskiego do tej pory można  obejrzeć na butelkach sztandarowego produktu jego firmy.

No co,no co?A niby skąd my nieletni (łech,łech) mamy znać takie nalepki.Nam nie wolno!
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Pliki dla wtajemniczonych
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Sierpnia 2008, 09:20:33 »
ze zdziwieniem zauważyliśmy nalepki antyalkoholowe (osobno płatne) na każdej butelce denaturatu...


Jak sie domyślam, te nalepki antyalkoholowe nie odwiodły was od palenia papierosów?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Pliki dla wtajemniczonych
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Sierpnia 2008, 09:24:03 »
Nic właśnie.
Wtedy była nasza inicjacja tytoniowa.
Pierwszego papierosa zapaliłem podczas podejścia na Jaworzynę Krynicką, co samo w sobie jest durne.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Pliki dla wtajemniczonych
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Sierpnia 2008, 14:30:24 »
Nic właśnie.
Wtedy była nasza inicjacja tytoniowa.
Pierwszego papierosa zapaliłem podczas podejścia na Jaworzynę Krynicką, co samo w sobie jest durne.
Czego to mężczyzna nie zrobi, żeby podejść kobietę, nawet jeśli nazywa się Jaworzyna Krynicka. Po wszystkim oczywiście uważa, że to było durne, czasami nawet rzuca palenie...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Pliki dla wtajemniczonych
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Grudnia 2008, 09:48:41 »
Pierwszego papierosa zapaliłem podczas podejścia na Jaworzynę Krynicką, co samo w sobie jest durne.
Czego to mężczyzna nie zrobi, żeby podejść kobietę, nawet jeśli nazywa się Jaworzyna Krynicka. Po wszystkim oczywiście uważa, że to było durne, czasami nawet rzuca palenie...

Coz za geeennniiiiyyyaaaaalna analiza strategii kolegi kota. Ciekawe czy bylo to podejscie udane i czy sie okopal potem :) czy tylko kopnal w kostke. Albo ugryzl w jezyk (choc raz w zyciu).
Widze po wielu watkach, ze bliska Ci jest tematyka wojenna. Wiec. Szaaable w dlooooon!
Mimo wszystko uważam, że szczególu podejścia przez Stefana Jaworzyny Krynickiej oraz ich wspólnego pożycia powinny być ich tajemnicą prywatną, ewentualnie prywatną tajemnicą Poliszynela.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.