Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

O paczkomatach śwątecznie i codziennie

<< < (27/30) > >>

Bluesmanniak:
No niestety, tym bardziej, że w reklamacji nie zgłosiłem żadnych roszczeń, więc uznali że jestem klient nieawanturujący się ;)

Cezarian:

--- Cytat: Bluesmanniak w 15 Listopada 2021, 09:48:12 ---No niestety, tym bardziej, że w reklamacji nie zgłosiłem żadnych roszczeń, więc uznali że jestem klient nieawanturujący się ;)

--- Koniec cytatu ---
Tak to jest, jak pisze się reklamację w krawacie.

Bruxa:
Tymaczasem, w tym wątku nie pisano od 120 dni.
A sezon paczkowy się zbliża...

Cezarian:
Chyba można. Po pierwsze w czerwcu jadąc w Bieszczady udało nam się odebrać paczkę w Sanoku. Po drugie poniższe zdjęcia z Francji, gdzie paczkomaty zaczęto wprowadzać potwierdzają, że jest grono osób, które szuka swojej przesyłki.


Baader:
Zauważyliście jaki ostatnimi czasy wysyp tych paczkomatów? Te firmy na I są już na niemal każdym rogu. Już parę lat temu na rogu ul. Kamiennej i Al. 29 Listopada, na stacji benzynowej przyuważyłem rzadki paczkomat - jak się wydaje - LOTu. Już ma innego operatora o czym dalej.

Potem ku pewnemu zdziwieniu zacząłem w tzw terenie zauważać zielone (maskowanie?) paczkomaty Allllegro. Ba, w Krakau to jest nawet jeden na wypasie, zacnej roboty:

https://gazetakrakowska.pl/krakow-automat-allegro-do-odbioru-paczek-na-kazimierzu-jak-drewniane-dzielo-sztuki-ale-czy-legalne/ar/c1-17916487

No ale idźmy dalej. W Tarnowie pojawił się pierwszy wykryty przeze mnie paczkomat Aliexpresu. Czerwony mały i ogólnie niepozorny ale zakładam, że to taki zwiadowca. Będzie ich więcej.

Potem pojawiły się, "nowoczesne w formie narodowe w treści" paczkomaty Orlenu (ten wcześniej wspomniany, ze stacji benzynowej też teraz gra w tych barwach).

No i wreszcie na koniec dość słabawe blaszaki DPD. Nie ma w ogóle ekranu, wszystko aplikacja panie, aplikacja.

Prowadzi to wszystko do dość kuriozalnych sytuacji jak np Paczkomat City na ulicy Pawia... to znaczy Pawiej. Na Street View jeszcze tego nie ma ale jest tam chyba ze cztery maszyny blisko siebie:
https://www.google.com/maps/@50.0675662,19.94516,3a,75y,250.92h,90.71t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMojutAHUhxE6rEHkpoPX3Q!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

Nawet pobliska Pączkarnia w sumie tak trochę koresponduje nazwą :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej