Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Psiakostna Kronika forumowa

<< < (2/4) > >>

Bluesmanniak:
Czy koleżeństwo zauważyło na zdjęciu tajemniczą niewidzialną rękę? bo nie jestem pewien, czy ona podprowadza właśnie kawałek pizzy czy wręcz przeciwnie ;D

Cezarian:

--- Cytat: Bluesmanniak w 29 Stycznia 2010, 08:38:26 ---Czy koleżeństwo zauważyło na zdjęciu tajemniczą niewidzialną rękę? bo nie jestem pewien, czy ona podprowadza właśnie kawałek pizzy czy wręcz przeciwnie ;D

--- Koniec cytatu ---
O właśnie! Ja nawet podejrzewam, że to jest ta sama ręka, która występuje na obrazie nieznanego karykaturzysty L. da Vinci "Ostatnia wieczerza". Wiele nawet wskazuje na to, że zdjęcie przedstawia właśnie ostatnią wieczerzę tyle, że poranną.

Psiakostka:
Z wczorajszej chwili:

Na forum znów grasuje Psiakostka - dysponujący wszelką przewagą gawędziarz-erotoman (w proporcji 60-40%). Cechy charakterystyczne: dawno go nie było, wrócił ze zsyłki, ożenił się, przeprowadził, znowu wrócił ze zsyłki, został wykonawcą i sponsorem strategicznym Jacka Jana Psiakostki II, oraz posadził jodłę koreańską z Mandżurii).

Bruxa:
To jeszcze tylko schron przeciwatomowy wybudować...

Bruxa:

--- Cytat: Psiakostka w 12 Grudnia 2014, 23:06:47 ---został wykonawcą i sponsorem strategicznym Jacka Jana Psiakostki II

--- Koniec cytatu ---

Co do sponsoringu - zgoda, nie wnikam. Ale co do wykonawstwa to się kolega trochę rozpędził. Najwyżej współprojektantem. Całą robotę odwalił zupełnie inny warsztat.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej