Autor Wątek: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)  (Przeczytany 9315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« dnia: 26 Sierpnia 2009, 21:03:46 »
Troll internetowy to stwór dość powszedni, żeby nie powiedzieć - pospolity. Nawet taki Buzdygan czy inny Bodakowski, gieroje i kozacy w Web 2.0, co takiego osiągnęli w Realu albo innym Panatinajkosie? Wirtualnie fikać to każdy potrafi... A tak pokazać, że się ma jaja w Outernecie to... no, to trzeba mieć jaja.
Tyle tytułem wstępu.
Poczet Trolli i Innych Kreatur Mitycznych z Reala ma zaszczyt rozpocząć Prezydent RP na Wychodźstwie (nie mylić z Prezydentem RP na Uchodźstwie) Juliusz świętej pamięci Nowina-Sokolnicki:

17 sierpnia zmarł w Colchester w Wielkiej Brytanii Juliusz Nowina-Sokolnicki, samozwaniec przedstawiający się jako prezydent wolnej Polski na wychodźstwie - podaje portal tvp.info. Nowina-Sokolnicki przed śmiercią wyznaczył następcę - jest nim Jan Zbigniew Potocki, polski biznesmen zamieszkały w Niemczech.

Juliusz Nowina-Sokolnicki miał 89 lat. Był postacią niezwykle kontrowersyjną. W 1972 roku, po śmierci prezydenta RP na uchodźstwie Augusta Zaleskiego ogłosił, że został przez zmarłego wskazany na swojego następcę. Ogłosił się jednak, nie jak Zalewski, prezydentem na uchodźstwie, a prezydentem na wychodźstwie. Działał równolegle z rzeczywistymi prezydentami na uchodźstwie aż do 1990 r., kiedy to oficjalnie przekazał insygnia władzy prezydenckiej prezydentowi Lechowi Wałęsie (w tym samym roku insygnia władzy przekazał Lechowi Wałęsie Ryszard Kaczorowski).

W 1990 roku ogłosił się Wielkim Mistrzem Orderu Świętego Stanisława (orderu rycerskiego istniejącego w XVIII i XIX wieku) i zajął się nadawaniem go w Polsce i zagranicą. W związku z tym w 2006 roku senator PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk powiadomiła prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa podszywania się pod funkcjonariusza publicznego. Śledztwo jednak umorzono.

Jako samozwańczy prezydent Polski Juliusz Nowina-Sokolnicki powoływał własne rządy, premierów i ministrów. Jednym z nich był ks. prałat Henryk Jankowski. Z ustaleń portalu tvp.info wynika, że w niedzielę w gdańskim kościele św. Brygidy odprawi on mszę za duszę zmarłego.

Przed śmiercią Nowina-Sokolnicki wskazał na swojego następcę Jana Zbigniewa Potockiego, polskiego biznesmena zamieszkałego w Niemczech. Potocki zdążył już się ogłosić nowym prezydentem wolnej Polski na wychodźstwie.


Przepraszam za długą wklejkę, ale tego to by nawet redaktorzy Szczutka Wieczornego nie wymyślili.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpnia 2009, 21:50:08 »
Przepraszam za długą wklejkę, ale tego to by nawet redaktorzy Szczutka Wieczornego nie wymyślili.
Co mi pan sugeruje, prosze pana???

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51634
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpnia 2009, 21:57:26 »
Teraz czekamy, aż ktoś ogłosi się Prezydentem RP na ucieczce (ucieczctwie).
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpnia 2009, 23:28:11 »
Aż musiałem złamać śluby internetowego milczenia, bo historia faktycznie pikna. A premierem przez Potockiego, jak ma się rozumieć, został mianowany Szczęsny, handlarz czajnikami z Belgii?
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Sierpnia 2009, 10:12:07 »
Aż musiałem złamać śluby internetowego milczenia, bo historia faktycznie pikna. A premierem przez Potockiego, jak ma się rozumieć, został mianowany Szczęsny, handlarz czajnikami z Belgii?

Może raczej Zabłocki, ten co wyszedł na mydle (cokolwiek by to nie znaczyło). Naprawdę niesamowite mają ludziska hobby i fobby... Na miejscu faceta założyłbym teraz na Allegro sklepik z tytułami: Kasztelan - cena minimalna 100 PLN. Podstoli 500, krajczy 700 i tak dalej.

Swoją drogą... Jakby to było pięknie, gdyby każdy delikwent któremu kraj/ustrój/władze/przypadkowe społeczeństwo się nie podoba nie zabierał się za zawracanie kijem Wisły tylko budował swoje na uchodźstwie/wychodźstwie/przechodźstwie. Siedzi sobie facet w swoim by tak rzec wirtualnym sandboksie i nikogo nie "wzmaga moralnie" *).

*) Uwielbiam ten zwrot ale ostatnio rzadko go spotykam w mediach a szkoda :)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Stefan

  • Gość
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Sierpnia 2009, 10:26:37 »
wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie wzmaga moralnie

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51634
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Sierpnia 2009, 16:26:17 »
Z całym szacunkiem Stefek, ale co z Ciebie za medium? Wywołałeś kiedyś jakiegoś ducha, oprócz Pedadoga, bo tego to każdy wywołał...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sierpnia 2009, 01:38:14 »
Taki sklep jest Troll. Ale on nie jest w Realu, tylko osobno. Nie wiem czy to na temat, ale się mię skojarzyło, to napisałem. Co miałem nie pisać.
nie graj ze mną...

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20992
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpnia 2009, 08:48:50 »
Taki sklep jest Troll.

Jest.Boję się tam chodzić.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

troll pedadoga

  • Gość
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpnia 2009, 16:48:20 »
Że też wcześniej na to nie wpadłem...

Niniejszym mianuję się Adminem Forum Rodziny Poszepszyńskich na Odchodźstwie!  ::)

Wkrótce mianowania Moderatorów  >:D

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51634
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpnia 2009, 17:04:43 »
Zgodnie z regułą moderatorzy, jak ordery, powinni być różnej klasy?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Października 2009, 15:38:12 »
Odgrzebuję wątek, żeby uczcić wyczyn służb miejskich dzielnicy z niedźwiedziem mechanicznym w herbie.
Ci dobrzy ludzie dla ulżenia doli przechodniów zaplanowali koło poczty przejście dla pieszych. Plan wykonano nader szybko i sprawnie, aby nie utrudniać ruchu - nocą. Wymalowano śliczną zebrę, od jednej zatoczki parkingowej do przeciwpołożnej, spod samochodu pod zaparkowany samochód.
To by jeszcze była zwykła głupota lub codzienny absurd, nothing special.
Trolling nastąpił rano, kiedy bladym świtem obaj niczego się niespodziewający kierowcy znaleźli za wycieraczką po mandaciku. Za parkowanie na przejściu dla pieszych  ;D S:)  0>[
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Października 2009, 18:40:13 »
Bardzo mi się to podoba.
Bardzo.
Bardzo, bardzo.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Października 2009, 19:20:53 »
I jak tu pisać satyrę na rzeczywistość, kiedy rzeczywistości i w sto koni nie dogoni...

Edit: a tu, o proszę, pocztówka dźwiękowa, z ruchomym obrazkiem http://www.tvn24.pl/2275885,12690,0,0,1,wideo.html

Ja zresztą nie rozumiem, jak ten kierowca mógł być tak nieprzewidujący... A gdyby tu kiedyś przedszkole powstało i wasz synek malutki... (sprawdzić, czy nie ksiądz)  ::)
« Ostatnia zmiana: 27 Października 2009, 19:34:03 wysłana przez Bruxa »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Trolle i inne stworzenia mityczne w Realu (i zagrodzie)
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Października 2009, 20:06:34 »
Potwierdza to stary pogląd Napoleona: Na wojnie sytuacja zmienia się co chwila; czujnym trzeba być i tyle.
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!