Autor Wątek: pierwszy zlot fanow RP  (Przeczytany 47762 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #150 dnia: 16 Października 2008, 14:24:28 »
Właśnie. Poruszamy się w granicach domysłów. Ja zrozumiałem ten wpis w ten sposób, że Maciek bedzie z nami od godziny ok. 15.40, ale czy słusznie?
Deep, napisz proszę konkrety, bo musimy jutro - tzn. w piatek, dać znać Hannie w jakich godzinach się spotykamy. A to oznacza, że musimy wiedzieć dokładnie od której do której godziny Zembaty ma czas. O ile wiem, a raczej wiem dobrze, Hanna ma się do nas zerwać z jakiegoś spotkania towarzyskiego. Proszę więc o konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety. My się dostosujemy, sami możemy się spotkać godzinę w tę, czy w tę, ale nie nasi aktorzy!
Przy okazji raz, proszę o informację (w miarę konkretną) w tym wątku lub na priva, o której mogę się spodziewać poszczególnych osób. Mój telefon wszyscy znają, proszę dzwonić, a jak (złośliwie) nie odbiorę, nagrywać wiadomości. Od razu mówię, że dzisiaj od godziny 19.30 do ok 22.30 złośliwie nie bedę odbierał. Niestety tak mam, że wtorki i czwartki w tych godzinach mam zarezerwowane na złośliwości.
Przy okazji dwa, Bruxa, o której Twoim fachowym zdaniem musimy być w kolejce po kartki wejściowe na sztukę mięsa?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26317
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #151 dnia: 16 Października 2008, 14:42:57 »
a co potem, autobus czy taryfa?
metro?

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21251
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #152 dnia: 16 Października 2008, 14:43:39 »
Od razu mówię, że dzisiaj od godziny 19.30 do ok 22.30 złośliwie nie bedę odbierał. Niestety tak mam, że wtorki i czwartki w tych godzinach mam zarezerwowane na złośliwości.

Łech,łech,też tam będę.Będziemy mogli sobie troszkę polżyć na wczorajsze emocje sportowe.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #153 dnia: 16 Października 2008, 14:45:17 »
a co potem, autobus czy taryfa?
metro?
Tak, pro krtku. A może będziemy mieli samochód? Teraz w Warszawie jest dużo samochodów...Podobno nawet więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. ;D
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38552
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #154 dnia: 16 Października 2008, 16:30:41 »
Metro? Na Placu Zamkowym? Na razie są tylko ruchome schody, od jakichś pięćdziesięciu lat. Za kolejne pięćdziesiąt dociągną tory  ;D

Co do sztukamięsu, to rozumiem, że chodzi o sobotę, tak? Trzeba by się tam pojawić jakąś godzinę przed spektaklem, jak myślę, czyli o osiemnastej. Z tym, że chyba nie ma powodu, żeby się tam musieli tak wcześnie zwalać wszyscy. Wystarczy jedna, dwie osoby obdarzone siłom, godnościom osobistom i perswazjom. Takich to tu nie brak  ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline andrzej74

  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 384
  • słoiki dżemu truskawkowego +9/-11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #155 dnia: 16 Października 2008, 20:06:54 »
Mnie tam nic do tego, ale do tej pory nic nie wychodziło, to i teraz nie wyjdzie, he, he

ale jakby wyszło, toby znaczyło że masa krytyczna "Fandomu RP" wystarcza do odpalenia co najmniej petardy

klancyk?
Poszepszyńskich na mp3 można znaleźć na http://chomikuj.pl/Neomatrix

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38552
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #156 dnia: 16 Października 2008, 21:02:57 »
Znaczy - co ma nie wyjść? Konkrety proszę. Bo jeszcze przez niedopatrzenie nie dopilnujemy i przypadkiem wyjdzie  ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #157 dnia: 16 Października 2008, 22:39:36 »
samochód o ile nie zaprotestuje - będzie z trzeźwym kierowcą w postaci Anny ( Anna jako matka karmiąca nie może więcej niż jedno piwo).

o 15:40 jest naszą godziną 0,
o której będzie Maryla ?

zapowiadam 2 potencjalne, dodatkowe  osoby  :
 Rupert Zimny (Krysiu)
 Kondźio (kuzyn)

mam pytanie : czy wiemy coś o sprzęcie audio ? czy będzie tam coś, albo czy ktoś ma w planie zabrać (bo inaczej ja zabiorę) sprzęt do którego można się odłączyć ?

ps. czuje sie podekscytowany zupelnie jak Dziadek Jacek wiytq kapala Jedziniaka..
« Ostatnia zmiana: 17 Października 2008, 00:27:24 wysłana przez deepblue »
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Stefan

  • Gość
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #158 dnia: 17 Października 2008, 06:47:29 »
Za dużo grzybów i to bez barszczu...
Życzę jednak powodzenia i oczekuję na pełną dokumentecję AV

jaźń pedadoga

  • Gość
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #159 dnia: 17 Października 2008, 14:43:45 »
Mam propozycję...
... abyśmy się spotkali w milczeniu (względnym), zasiedli do stołu, spytali "Czy można chleba kawałek?" i przedstawili się w stylu Poszepszyńskich z pierwszego odcinka (zbytni realizm owych życiorysów oczywiście niemile widziany ;) )

A jeśli idzie o sprzęt to oprócz rzeczy dziwnych i tajnych, mam zamiar zabrać laptopa z bezprzewodowym netem (do łączności z tymi, którzy nie mogą dotrzeć), rzutnik (tu jeszcze pytanie: czy na pewno będą filmy bo mi ten rzutnik nie na rękę (tzn torba na rękę ale piątą)), urządzenie laptopobodobne z pogrzewaną klawiaturą do robienia wyrobów zapiekankopodobnych i małe głośniki (jeśli ktoś bierze poważniejszy sprzęt, który będzie można podłączyć do wyjścia słuchawkowego laptopa/radia/mp3kowca, to proszę o info).

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #160 dnia: 17 Października 2008, 15:26:44 »
Wiem, że także Bluesmanniak ma urzadzenia do audio. Może uzgodnijcie, kto je bierze?
Rzutnik? To nie możemy rzucać czymś innym? Na poważnie, to mają być pokazy slajdów bądź filmów?
Sptokanie w milczeniu - chodzi o nasze spotkanie w sobotę, czy o spotkanie z odtfurcami?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26317
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #161 dnia: 17 Października 2008, 15:44:23 »
Mam propozycję...
... abyśmy się spotkali w milczeniu (względnym)...
zapachnialo sektą albo jakimś KKK :o
moje mobilne samozasilne urządzenie audio to TravelSoundcostam, wezmę, niezle gra, ale ma małą moc, no i w niedzielę raczej nie wytrwamy do końca...

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21251
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #162 dnia: 17 Października 2008, 16:12:02 »
No,no.Wyposażeni będziecie w sprzęt wszelaki niczym jakowaś misja na Marsa.Załogowa oczywiście.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #163 dnia: 17 Października 2008, 22:37:55 »
To łączcie się ze mną... ee z nami ;) na bierząco - zwłaszcza jeśli chodzi o jakieś ważniejsze wydarzenia, jak spotkanie z tfu-rcami i wizyta "u pana Piotrausia za piecem", a raczej Grzesia ;)
nie graj ze mną...

dech pedadoga

  • Gość
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #164 dnia: 18 Października 2008, 00:12:25 »
Zatem:
- "Przedstawienie" proponuję na sam początek.
- Rzutnika jednak nie biorę, głównie z przyczyn transportowych (swoją drogą to właśnie mi się pociągi zderzyły pod domem...)
- założyłem zlotowe GG nr:12289271, z którego będziemy "nadawać" tym, którzy nie mogą dotrzeć.