Autor Wątek: "HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH"  (Przeczytany 2079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
"HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH"
« dnia: 16 Stycznia 2008, 13:32:11 »
serial: HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH

    * Podtytuł: CZYLI ILUSTROWANY KODEKS HONOROWY WEDŁUG PANA BOZIEWICZA
--------------------------------------------------------------------------------------
 PROFESJA PANA DOROŻYŃSKIEGO

    * Odcinek serialu tv
    * Rok produkcji: 1996

Podczas Wielkiego Kryzysu plajtują teatry i aktor Zenobi Dorożyński traci pracę. Przez pewien czas żyje z zasiłku dla bezrobotnych, korzysta z darmowej gar-kuchni. Pewnego dnia, pod wpływem lektury o "chłopcach do bicia" na dworze królewskim w Anglii - wpada na swój "genialny pomysł". Zakłada firmę pod szyldem "Oddaj, co im się należy". Chodzi o to, by wszelkiej maści frustraci mogli odreagować swoje stresy. Seans swoistej psychoterapii wygląda w ten sposób, że Dorożyński na podstawie zdjęcia charakteryzuje się na personę, która skrzywdziła jego klienta - a tamten lży go i poniża, dając upust swej agresji... Interes idzie świetnie, ale Zachariaszowi Dorożyńskiemu ludzie nie kłaniają się na ulicy... Dorożyński nie wytrzymuje tego psychicznie. Wyjeżdża na drugi koniec Polski. Tam otwiera strzelnicę, w której każdy może wypalić z wiatrówki do podobizny swego osobistego wroga.
Ekipa

Obsada aktorska:
Michał Breitenwald (Zenobi Dorożyński), Izabela Czyżewska-Wrona, Agata Domalska, Dorota Eliasiak, Beata Kordus, Adam Jarocki, Zygmunt Kocoń, Zdzisław Kruk, Włodzimierz Pawlak, Tadeusz Pokrywka, Wacław Pokrywka, Tomasz Pol, Sławomir Rokosik, Maciej Sulikowski
« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2008, 14:23:17 wysłana przez Zygfryd666 »
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: "HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH"
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2008, 19:52:45 »
I nie pisał tego Zembaty? A może senarzystą był Dziadek Jacek?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Psiakostka

  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 300
  • słoiki dżemu truskawkowego +16/-2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grafika z dżemem
Odp: "HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH"
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwca 2008, 22:05:13 »
że zacytuję klasyków :-)
"umiera Roland, mózg uszami mu się wylewa"

Z tego co wiem to honory nie żyją w naszej strefie klimatycznej, tylko raki. No i pająki. Pamiętam, jak w niezapomnianym roku 1939 wróg miał nad nami wszelką przewagę. Dlatego postawiliśmy na pająki jako broń biologiczną. Udało mi się na hamburgerach z pobliskiego fart foodu (pełnych środków konserwujących i sterydów) wyhodować pokaźne, niesamowicie zażarte ośmionożne bestie w pewnym odludnym lesie. Niestety nieprzyjaciel oszukał nas i zamiast przedzierać się przez las wygodnie przejechał drogą.

Morał z tego taki, że prawdziwego nieprzyjaciela poznasz w lesie.

Szeregowy Psiakostka melduje powyższe

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: "HONOR DLA NIEZAAWANSOWANYCH"
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2008, 00:27:31 »
że zacytuję klasyków :-)
"umiera Roland, mózg uszami mu się wylewa"

Z tego co wiem to honory nie żyją w naszej strefie klimatycznej, tylko raki. No i pająki. Pamiętam, jak w niezapomnianym roku 1939 wróg miał nad nami wszelką przewagę. Dlatego postawiliśmy na pająki jako broń biologiczną. Udało mi się na hamburgerach z pobliskiego fart foodu (pełnych środków konserwujących i sterydów) wyhodować pokaźne, niesamowicie zażarte ośmionożne bestie w pewnym odludnym lesie. Niestety nieprzyjaciel oszukał nas i zamiast przedzierać się przez las wygodnie przejechał drogą.

Pytanie, czy taką broń biologiczną jak pająki można podobnie jak broń strzelecką, ustawiać w kozły?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.