Autor Wątek: Odcinek nr 3 czyli Dziadek Trzeci  (Przeczytany 4287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Odcinek nr 3 czyli Dziadek Trzeci
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipca 2007, 07:49:31 »
Zembaty w swoich zeznaniach o Placu na Rozdrożu nie podaje żadnych szczegółów co do adresu, za to pisze tak:
Po Opolu wyprowadziłem się nareszcie od rodziców do wynajętego pięciopokojowego mieszkania przy Placu na Rozdrożu. Niestety, forsa opolska szybko się skończyła, a to co zarabiałem w Fermacie jako "instruktor teatralny" i w Podwieczorku przy mikrofonie - do którego zapraszał nas z Januszem Roman Sadowski, wystarczyło zaledwie na bandycki czynsz i chleb z musztardą stanowiący wtedy moją jedyną strawę. Pięciopokojowe mieszkanie było nieumeblowane. Regał na książki zrobiłem sobie z desek i cegieł ukradzionych nocą z jakiejś budowy. Łóżko polowe i koc musiałem, niestety, kupić. Łóżko to służyło mi także za biurko do pracy, a seks uprawiałem na laminacie pokrywającym podłogę. Gdyby nie Jacek Janczarski, nabawiłbym się więc reumatyzmu, który dziś, gdy stuknął mi już szósty krzyżyk, przeszkadzałby mi w uprawianiu seksu na najmiększym nawet podłożu. Nawiasem mówiąc, okazało się, że Jacek mieszkał wtedy też przy Placu na Rozdrożu, ale w lepszych warunkach.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Odcinek nr 3 czyli Dziadek Trzeci
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipca 2007, 12:35:21 »
Te wszystkie historyjki mogłyby się znaleźć na stronie, ale... no nie wiem czy nie lepiej zachęci po prostu do kupienia książek o Zembatym.
nie graj ze mną...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Odcinek nr 3 czyli Dziadek Trzeci
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipca 2007, 15:21:13 »
No to mogą robić za tak zwane teasery, czyli zanęty... Są już zresztą na dziadku jako skany. Tylko zocerować i fru.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.