Autor Wątek: Kącik ACME  (Przeczytany 10829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Maja 2011, 13:43:28 »
A właśnie że tak
Nowa Toshiba Colorowa :P

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26277
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Maja 2011, 13:55:04 »
sam jesteś... no wiesz co ;)

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Maja 2011, 14:01:31 »
I kieszonkowa dziura, bardzo przydatna w niektórych okolicznościach
Tak sobie myślę, kochani (a nie ciągłe te wasze wnerwiające skróty), że jak ktoś ma kieszonkową dziurę w kieszeni, to nie może tam wrzucić następnej kieszonkowej dziury?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Maja 2011, 14:08:15 »
Naziemna Telewizja Cyfrowa?
Nowa Taryfa Cenowa?
No To Cyk?
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26277
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Maja 2011, 14:33:22 »
No widzisz - Ali wie, a ty Stefan nie wiesz? Wstyd :P

Stefan

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Maja 2011, 14:51:31 »
No widzisz - Ali wie, a ty Stefan nie wiesz? Wstyd :P
Nic właśnie - niewiedzieć przy Alim to zaszczyt

bip pedadoga

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Maja 2011, 16:14:20 »
Czyli ACME przeprowadzi wybory do Sejmu?
Jeżeli Kojot zamówiłby składany sejm ACME do samodzielnego montażu z posłami w zestawie w celu usidlenia Roadrunnera, to byłoby to chyba jednak nieornitonitarne, no chyba, że obróciłoby się ostatecznie i tradycyjnie przeciw łowcy, a nie dzielnej kukułce.

I kieszonkowa dziura, bardzo przydatna w niektórych okolicznościach
Tak sobie myślę, kochani (a nie ciągłe te wasze wnerwiające skróty), że jak ktoś ma kieszonkową dziurę w kieszeni, to nie może tam wrzucić następnej kieszonkowej dziury?
Może jak najbardziej ale wtedy jedna z tych dziur wpadnie do drugiej najprawdopopodobniej. Jest to OMC sposób na pozbycie się wszelkich dziur (w tym czarnych), z jedynym mankamentem, mianowicie takim, że jedna dziura nam zawsze zostanie.
Nie wiadomo jednak czemu metoda ta nie działa niezawodnie w przypadku dziur w drogach. Jedynie część z nich znika w innych dziurach. Jest to prawdopodobnie przyczyną całkowitego braku roadrunnerów w naszym kraju. Może należałoby zamówić w ACME specjalny rodzaj przenośnych dziur na dziury w drogach. A ciekawe czy mają w katalogu przenośne dziury w budżecie i dziury na te dziury.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Maja 2011, 21:59:35 »
Może jak najbardziej ale wtedy jedna z tych dziur wpadnie do drugiej najprawdopopodobniej. Jest to OMC sposób na pozbycie się wszelkich dziur (w tym czarnych), z jedynym mankamentem, mianowicie takim, że jedna dziura nam zawsze zostanie.
Nie jestem przekonany. Moim zdaniem wszystko co wpada do dziury (nawet mysz, co zresztą jest koronnym argumentem, nawet jeżeli nie jest to królewska mysz), musi gdzieś wypaść. Dotyczy to także dziury w dziurze.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38474
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Maja 2011, 22:41:03 »
To chyba zależy od koloru dziury.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Maja 2011, 23:14:43 »
To chyba zależy od koloru dziury.
Najprawdopodobniej, ale od koloru dziury podstawowej, a nie wpadającej. Innymi słowy, jeżeli dziura podstawowa nie będzie czarna, to nic co do niej wpadnie - nawet czarna dziura - niepowinno zaginąć bezpowrotnie?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Grudnia 2011, 08:42:20 »
Ciśnienie Spaada – ciśnienie wywierane na łyżeczkę, podczas mieszania kawy.

Arthur Spaad – Belgijski naukowiec, poeta i marzyciel. Marzył m.in. o ciepłym lodzie oraz kawie bez śmietanki.  Jest twórcą podstaw nowoczesnej uprawy błękitka bławatnego.

Ciśnienie Siewaha – ciśnienie wywierane na płaszczyznę prostopadłą do sfery ruchu okrężnego w godzinach porannych,  przez jednostki chcące skorzystać z łazienki.

Thomas Siewah – Holenderski wynalazca,  hodowca i biały poeta. Jest twórcą teorii podpierania pomidorów od strony południowo-zachodniej oraz budowniczym wieży Eiffela. W poezji zasłynął twierdzeniem, że pomarańczowy to też kolor, za co był nominowany do literackiej nagrody Nobla w dziedzinie optyki.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51888
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Grudnia 2011, 09:46:14 »
Proszę o kontynuację wątku!
Teraz zrozumiałem, że wieża Eiffela jest tak naprawdę kijkiem do podpierania pomidorów. Pomidorów w kolorze pomarańczowym, bo jestem przekonany, że nawet jeżeli nie widziałem takich, to na pewno o nich słyszałem!
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

wuj pedadoga

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Grudnia 2011, 13:55:48 »
Ciśnienie Spada – wielkość charakteryzująca szybkość psucia się owoców (szczególnie jabłek)
Johanes Spaad – duński ogrodnik, przyrodnik, fizyk i bramkarz reprezentacji Danii w piłce ręcznej. W swoich badaniach nad psuciem się jabłek zaobserwował zależność pomiędzy spadkakim ciśnienia atmosferycznego a psuciem się jabłek. Swoje obserwacje opisał i wprowadził stałą Spaada, pozwalającą na oszacowanie strat w ogrodnictwie w zależności od ciśnienia.
Nie był nominowany do Oscara ®

Ciśnienie Spaada – ciśnienie wywierane na łyżeczkę, podczas mieszania kawy.

Arthur Spaad – Belgijski naukowiec, poeta i marzyciel. Marzył m.in. o ciepłym lodzie oraz kawie bez śmietanki.  Jest twórcą podstaw nowoczesnej uprawy błękitka bławatnego.

Ciśnienie Siewaha – ciśnienie wywierane na płaszczyznę prostopadłą do sfery ruchu okrężnego w godzinach porannych,  przez jednostki chcące skorzystać z łazienki.

Thomas Siewah – Holenderski wynalazca,  hodowca i biały poeta. Jest twórcą teorii podpierania pomidorów od strony południowo-zachodniej oraz budowniczym wieży Eiffela. W poezji zasłynął twierdzeniem, że pomarańczowy to też kolor, za co był nominowany do literackiej nagrody Nobla w dziedzinie optyki.

Gustav Sievah – szwedzki fizyk, badacz wpływu ciśnienia atmosferycznego na populację muszek owocówek, wynalazca napisu „Back in 5 minutes”, znany filantrop i przyjaciel Alfreda Nobla, podobno on podsunął pomył wynalezienia dynamitu, bo potrzebował czegoś do zwiększenia ciśnienia.

„Ciśnienie Sievaha” – wartość charakterystyczna dla porannych audycji radiowych, opisująca zawartość eteru w powietrzu. Im Siewah większy, tym eteru w powietrzu mniej.

Proszę, jakie to niuanse w tych ciśnieniach. Pytanie brzmi: jak w radiowych prognozach rozróżnić jednoznacznie "a" od "aa" i "w" od "v"

Stefan

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Grudnia 2011, 16:47:55 »
Dzięki, szukałem tego.

Stefan

  • Gość
Odp: Kącik ACME
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Września 2012, 17:15:40 »
Mieszkańcy Pułtuska wystosowali prośbę do rządu o zmianę nazwy swej miejscowości.
Prezydent zapowiedział, że poprze wniosek.