Autor Wątek: Michałki 04/2010  (Przeczytany 1476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Michałki 04/2010
« dnia: 30 Marca 2010, 08:07:56 »
Śledztwo w sprawie samobójstwa Blidy Barbary jednoznacznie ustaliło, że Barbara Blida była kobietą.

*****

Nie potwierdziły się pogłoski, jakoby Lepper Andrzej miał raka mózgu.
- Badania głowy Leppera wykazały, że absolutnie nic tam nie ma – wypowiedź  prof. dr.  hab. Jan Mariana Toczka uspokoiła wszystkich zaniepokojonych.

********

Jacek Fedorowicz współpracował. Z Marcinem Wolskim
- Wstydzę się tej współpracy z tym prawicowym oszołomem – powiedział na łamach – na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że robiłem to tylko dla pieniędzy.
 - To bardzo godna i zasługująca na szacunek i uznanie postawa – czytamy na łamach.
Nie jest dla nas jasne, co zasługuje na szacunek – współpraca, branie pieniędzy czy może spowiedź na łamach. Dla bezpieczeństwa stawiamy na wszystkie trzy.

*******

Premier Donald Tusk zapewnił, że Euro 2012 obędzie się w 2012 roku.
- Dopuszczamy niewielkie przesuniecie czasowe – powiedział Tusk -  ale przed 21.12.2012 na pewno zdążymy – uspokoił.

********

Jacek Sobala nie płaci abonamentu radiowo-telewizyjnego.
- Nie słucham radia i nie oglądam telewizji, a więc w świetle ustawy nie muszę – powiedział.
Zespół Programu Trzeciego jest oburzony tą sprawą.
- Nie może być tak, że ktoś żeruje na polskim radiu, bierze za to pieniądze i nie oddaje należnej mu daniny – powiedział pragnący zachować anonimowość przewodniczący ZZ w Trójce – nie można kierować radiem i nie płacić abonamentu.
Sprawdziliśmy – można. Jednocześnie dotarliśmy do poufnej informacji, że zaledwie 13% dziennikarzy płaci abonament.  Do związku należy 85%.  W ten prosty sposób (85-13), udało nam się zmierzyć matematyczną wartość hipokryzji.
« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2010, 10:28:18 wysłana przez Stefan »

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marca 2010, 10:14:18 »
Podobno dopiero sekcja zwłok wykazała, że Barabra Blida była kobietą?
................
Tylko nie dr., tylko nie dr.! zdenerwował się już poprzednio uspokojony prof. dr hab. Jan Maria Toczek, wybitnie znany językoznawca ortografil. Tak pisząc moje nazwisko stawiacie mnie w kropce!
Powstały jednak wątpliwości, dlaczego mózg A. Leppera był badany przez specjalistę od ortografii. Prawodpodobnie dlatego, że jest on najlepszym specjalistą w tej dziedzinie odpowiedziały autorytatywnie miarodajne czynniki.
Jednoczesnie Andrzej Lepper zgłosił apelację od wyników badania, stwierdzając, że nie był obecny podczas przeprowadzania badań jego mózgu. Apelacja została odrzucona. Jak stwierdził uspokojony ponownie prof. dr hab. Jan Maria Toczek od badania apelacja nie przysługuje, bo wyniku dyktanda są ostateczne.
...................

Jak ustalono, podczas współpracy z Marcinem Wolskim, Jacek Fedorowicz nikomu nie szkodził. Taki już jest, nie może zaszkodzić nikomu, choćby nawet nie chciał powiedział specjalista w zakresie szkód, związków przyczynowych, winy i odpowiedzialności; uspokojony polonista - prof. dr hab. Jan Maria Toczek.
...................

Polskie przygotowania do końca świata przyjedzie w tym tygodniu ocenić specjalna unijna oraz FIFA-jna delegacja. Z pracami nie jest najlepiej i mamy pewne opóźnienia, jednak i tak nasza sytuacja jest nieporównywalnie lepsza od tej na Ukrainie, powiedział premier. Istnieje nawet zagrożenie przeniesienia końca świata na Ukrainie na stadiony niemieckie.
....................

Ostatniej informacji nie skomentujemy, gdyż komentuje się sama. Ciekawe jest natomiast, ilu dziennikarzy reżimowych: radia i TV rzeczywiście płaci abonament?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marca 2010, 10:29:17 »
ale o so chodzi?
dr w dopełniaczu pisze się z kropką czyli dr.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marca 2010, 10:32:15 »
ale o so chodzi?
dr w dopełniaczu pisze się z kropką czyli dr.

Oczywiście, podobnie, jak napewno w dopełniaczu.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38537
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marca 2010, 14:59:40 »
Na przeciwległych łamach Marcin Wolski potwierdził, że współpracował. Z Jackiem Fedorowiczem.
- Współpraca z tym lewakiem stanowi wstydliwy epizod w mojej karierze. – powiedział na łamach – Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że nie robiłem tego dla idei.
 - To bardzo godna i zasługująca na szacunek i uznanie postawa – czytamy na łamach.
Nie jest dla nas jasne, co zasługuje na szacunek – współpraca, bezideowość czy może spowiedź na łamach. Dla bezpieczeństwa stawiamy na wszystkie trzy.

  S:)

Dziennikarz, a nawet prosty prezes, może nie płacić abonamentu, jeżeli jest głuchoniemym niewidomym z pierwszą grupą, lub przedstawi odcinek emerytury lub renty dokumentujący jego niskie dochody i trudną sytuację materialną. Ciężkie upośledzenie umysłowe chyba też zwalnia z abonamentu...
Ja mam tylko lekkiego szmergla, dlatego płacę częściowo.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Marca 2010, 15:10:24 »
Ja mam tylko lekkiego szmergla, dlatego płacę częściowo.
Za radio? Ależ ja jestem domyślny. Nie przejmuj się, tylko do 70-tki.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marca 2010, 15:34:05 »
Na przeciwległych łamach Marcin Wolski potwierdził, że współpracował. Z Jackiem Fedorowiczem.
- Współpraca z tym lewakiem stanowi wstydliwy epizod w mojej karierze. – powiedział na łamach – Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że nie robiłem tego dla idei.
 - To bardzo godna i zasługująca na szacunek i uznanie postawa – czytamy na łamach.
Nie jest dla nas jasne, co zasługuje na szacunek – współpraca, bezideowość czy może spowiedź na łamach. Dla bezpieczeństwa stawiamy na wszystkie trzy.


q. is:
1. Czy to plagiat
2. Czy to życie
3. Czy to sztampa

Stawiam na oba trzy
I sroki Mrs B., że nie dalem warningu - wiem jak nie lubisz mojej bieżączki.
Ale na usprawiedliwienie mam  to, że albo moglem  pisac bieżączke, albo wziąć się do pracy, a więc sama rozumiesz...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38537
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marca 2010, 16:05:41 »
To była najwyższa forma uznania  ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marca 2010, 16:14:16 »
To była najwyższa forma uznania  ;D
Dodajmy, że połączona z najwyższą formą wyższej konieczności. Nie mylić oczywiście z najwyższą formą obrony koniecznej...
Wiem, wiem, pseprasam... >idesobie<
Notabene ta emotikonka powinna się nazywać "ależ wodzu, co wódz", a nie idesobie
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26312
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Michałki 04/2010
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marca 2010, 16:33:50 »
Wiem, wiem, pseprasam... >idesobie<
Notabene ta emotikonka powinna się nazywać "ależ wodzu, co wódz", a nie idesobie
raczej "zabieram zabawki na moje podwórko"