Autor Wątek: Larcheologia Poszepszyńska  (Przeczytany 17959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

urna pedadoga

  • Gość
Odp: Larcheologia Poszepszyńska
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Września 2011, 19:35:04 »
Czołem kursanty! Przyznawam się do błęda w zaniedbywaniu Poszpieszyńskich ale musielim sobie zrobić przerwę bo już mówilim i myślilim jak Grzegorz. Wysiłkiem pracy naszego dokształta zebralim, częściowo zdomini... zmody... tfu... przerobilim i zrucilim nagrania Centralnej Kuźni Młodych.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrryń
...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Larcheologia Poszepszyńska
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Września 2011, 20:00:23 »
Centralna Kuźnia Młodych dziekuje młodem pedadogoi na wysuniętej placówce.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

gwizd pedadoga

  • Gość
Odp: Larcheologia Poszepszyńska
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Września 2011, 13:20:19 »
Wczoraj alchemik został dociążony, w szczególności w dziale "Kasety", gdzie trafiły:
 - zmontowana "Kaseta bridżowa"
 - "Parament pikczers" (Dopotąd bardzo rozpowszechniony był zestaw obejmujący ok 2/3 strony A w niezłej jakości. Domontowałem resztę w jakości gorszej niestety
 - kaseta "Nie tylko dla orłów" w niezłej jakości

Poza tym zrucono:
- spory ponad oczekiwania (a jednak na pewno nie ostateczny) zestaw "Bajeczek wschodnich" w jakości od bardzo dobrej do ledwo czytelnej. Te ostatnie służą raczej temu, żeby wiedzieć, że taki odcinek w ogóle był i należy nie ustawać w poszukiwaniach.
- "Nowe przygody radiowych piratów" (czyli te z C.Ewką). Znane zasoby chomikowe po usunięciu redundantnych odcinków i ułożeniu w logicznej kolejności. Numeracja nie jest ostateczna - określa tylko co było po czym. Dwa odcinki pozostają nieponumerowane. Wszelkie sugestie w .txt mile widziane. Celowo nie ma tam jeszcze pierwszych przygód (książkowa "Czarna flaga w kropki bordo" ani przygód kosmicznych.

Czeka mnie wciąż segregacja ogromnych ilości "Nie tylko dla Orłów" i... tu wejdę w koń-petencje Cezarianowi... Rycerzy. Będą zimą bo październik miesiącem podróżowania...