Autor Wątek: Zatrzymano naszego chemika!  (Przeczytany 16076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Zatrzymano naszego chemika!
« dnia: 20 Kwietnia 2009, 01:56:00 »
Zastanawiałem się, czy tę wiadomość wstawić w aktualnościach, czy może w tfurczości własnej, czy też może w a dziś w Trójce, jednak po dłuższym zastanowieniu, wybór mógł być tylko jeden: aktualności.

Otóż, jak doniosło o godz. 13 – tej nasze ulubione radio – Program III PR, policja zatrzymała dzisiaj pewnego chemika w związku z zarzutami o produkcję narkotyków.

Przeszukanie mieszkania chemika ujawniło ok. 500 kg narkotyków oraz wykonane profesjonalnie amatorskie laboratorium do produkcji różnego rodzaju narkotyków. Policjanci byli zaszokowani, że na powierzchni 50m2 chemik pomieścił: odczynniki chemiczne, składniki do produkcji, zapasy narkotyków, żonę, dziecko, kota, komputer i telewizor oraz wygospodarował „bo nigdy nic nie wiadomo” pokój gościnny.  Chemikowi przedstawiono zarzuty produkowania narkotyków niespełniających norm unijnych oraz braku zaświadczeń – raportów bezpieczeństwa chemicznego w tzw. unijnym systemie REACH.

Zaniepokojony i pełny najgorszych przeczuć zadzwoniłem do Stefana. Niestety, miałem rację. To on był bohaterem całego zamieszania. Zastałem go na posterunku, gdzie tłumaczył zdumionym policjantom, że uwielbia słowa „redundacja dezynwoltury”, bo są trudne, a on lubi wyzwania, zwłaszcza expressis verbis wyrażane w sferze językowej. Powołał się też na swojego pożal się Boże prawnika, który ostatnio uraczył go kilkoma trudnymi słowami zasłyszanymi przypadkowo podczas kłótni z żoną ekonomistką. Słowa te, zaczerpnięte wprost z terminologii ekonomii normatywnej w wyuzdany sposób opisywały powszechnie znane czynności bankowe wykonywane wspólnie przez małżonków podczas wynoszenia śmieci.

Wyrwany telefonem z mentorskiego transu, Stefek wybronił sie z zarzutów jednym zdaniem, stwierdzając, że to wszystko, co u niego znaleziono to tylko posag Lusi, a on nie wie, gdzie Lusia obecnie przebywa. Tego było stróżom prawa  dosyć. Wypuścili go błagając, aby nie powiadamiał o zwolnieniu mediów, bo to im zaniża statystyki oglądalności. W zamian wykreślono mu z centralnej kartoteki drogowych punktów karnych 154 punkty, które miał od 1965roku oraz naprawiono chłodnicę w samochodzie wyciągając z niej kota znanego jako pies na płyn borygo.
Stefek łaskawie przystał na propozycje policji, zastrzegając jednak, czym wzbudził ogólne przerażenie, że on tu jeszcze wróci.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2009, 16:33:59 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2009, 05:57:00 »
I co ja mam powiedzieć?
Zatkał mi pysk tak, że aż PALMA mi odbiła.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26310
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2009, 06:44:06 »
Ja do połowy tekstu byłem pewien, ze chodzi o Maurycego. Zresztą, nadal nie wykluczam takiej mozliwości, bo wiadomo, że ze Stefana taki Stefan jak z Macieja Maurycy ;)

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwietnia 2009, 16:34:47 »
I co ja mam powiedzieć?
Zatkał mi pysk tak, że aż PALMA mi odbiła.
Palma bije, nie zabije... No, chyba, ze chodzi Ci o margarynę palmę. ;)
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Kwietnia 2010, 14:27:18 »
Obiecywał, że wróci i wrócił. Jak doniosła Trójka w Mielcu ujawniono w mieszkaniu w bloku cały arsenał - granaty, broń palną i materiały wybuchowe. Znajomy Mielczanin stwierdził, że czuje się niewinny, gdyż on tylko wydawał rozkazy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

strach pedadoga

  • Gość
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Kwietnia 2010, 15:19:18 »
Najpierw przeczytałem "naszego chomika"...
Straszycie...

Stefan

  • Gość
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Kwietnia 2010, 19:45:07 »
będzie wojna
 a co zbroić się trzeba

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Maja 2010, 22:30:04 »
Nic dziwnego, że cały Mielec się zbroi, w końcu mają fabrykę zbrojeniową, ale liczy się także wkład osób prywatnych, hobbystów, którzy sprawie są w stanie poświęcić wiele serca. A broń bez serca, jak wiadomo raz w roku sama strzela.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Maja 2010, 17:03:55 »
Najpierw przeczytałem "naszego chomika"...
Straszycie...

Hmm... To już może długo nie potrwać, właśnie mnie własny chomik przyniosł taki liścik:

Witamy,

system wykrywania plików naruszających prawo autorskie portalu Chomikuj.pl odnalazł na Pani/Pana koncie pliki:
(...)

do których prawa autorskie, według oświadczenia, posiada:
Agencja Artystyczna MTJ
która skierowała do Portalu Chomikuj.pl prośbę o uniemożliwienie ich rozpowszechniania.
W związku z powyższym, wyświetlanie tych plików dla użytkowników portalu zostało zablokowane i nie będą mogły one być publicznie wyświetlane na Portalu innym użytkownikom niż właściciel konta. Przy każdym takim pliku znajduje się stosowna informacja. Postępowanie w tej sprawie zostało już zakończone.

W razie pytań lub wątpliwości na przyszłość prosimy o lekturę przewodnika o prawach autorskich (w stopce portalu).

W przypadku niepoprawnego zaklasyfikowania niektórych plików przez system, bardzo prosimy o kontakt z nami przez odpowiedź na tę wiadomość z podaniem lokalizacji każdego błędnie oznaczonego pliku - a przywrócimy ich wyświetlanie.

Pragniemy również przypomnieć, że próby obejścia oznaczenia przez hasłowanie folderów i upublicznianie hasła mogą spowodować nawet zablokowanie konta.


Dziękujemy za zrozumienie.


No ładnie, kurna...  :-\
Od Maćka mamy list żelazny, ale co z inną treścią? Trza się będzie ewakuować?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Maja 2010, 17:15:45 »
Don't panic!
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Maja 2010, 18:59:08 »
Zaczęło się!
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Maja 2010, 19:12:25 »
Raczej się kończy...  ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


tytuł pedadoga

  • Gość
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Maja 2010, 19:38:06 »
 
system wykrywania plików naruszających prawo autorskie portalu Chomikuj.pl odnalazł na Pani/Pana koncie pliki:
(...)
Hm, zdradziłabyś o jakie (...) mniej, więcej chodziło? Ciekawi mnie czego właśnie się czepiają.
 
No ładnie, kurna...  :-\
Od Maćka mamy list żelazny(...)
Obawiam się, że on jest niewiele wart. Te wszystkie agencje mają dużo większe prawa do tych nagrań niestety.  :-[

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38536
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Maja 2010, 19:40:36 »
O takie (...):

A konkretnie o Czerwony Tulipan.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Zatrzymano naszego chemika!
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Maja 2010, 20:03:55 »

A konkretnie o Czerwony Tulipan.
a bo
Tulipan tulipana
powiadają leśne chwasty
toż to chyba pederasrty?