Autor Wątek: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!  (Przeczytany 19208 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ArcyCierń

  • Po 2 złote od szcz...sztuki!
  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 320
  • słoiki dżemu truskawkowego +8/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapraszam do Z.D.A.N. - laboratorium 3, klatka 2
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Października 2007, 22:45:54 »
A to przepraszam głównego (mam nadzieję) zainteresowanego. Cóż, zauważyłem już, że kolega Stefan to postać co najmniej specyficzna i wymaga systematycznej obserwacji w celu choć pobieżnego poznania.
"Sam Dziadek jest mysza!"

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Października 2007, 22:59:38 »
śmiało, kursanty, śmiało. On co najwyżej drogę przebiegnie, a i to niewłaściwą stoną.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Października 2007, 08:25:58 »
A to przepraszam głównego (mam nadzieję) zainteresowanego. Cóż, zauważyłem już, że kolega Stefan to postać co najmniej specyficzna i wymaga systematycznej obserwacji w celu choć pobieżnego poznania.
Bravo Yasiu
I tak trzymać!
A co  jest najważniejsze?
Najważniejsze, abyśmy zdrowi byli
(ciach, ciach)

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Października 2007, 11:37:50 »
..... Cóż, zauważyłem już, że kolega Stefan to postać co najmniej specyficzna i wymaga systematycznej obserwacji w celu choć pobieżnego poznania.
Nie tylko ten kolega, nie tylko...
Śmiem twierdzić, że niemal każdy kto zarejestrował się na tym forum podlega obserwacji a nawet powiem więcej - jeśli się zarejestrował to w celu (mniej lub bardziej świadomie) poddania się obserwacjom! Można zaryzykować stwierdzenie, że forum to rodzaj szpitala do którego przyszliśmy na własne życzenie aby się wzajemnie poobserwować. Taki rodzaj terapii, albo jeśli ktoś woli rodzaj... masochizmu?
W przeciwieństwie do innych forum(ów?) zachowania sadystyczne są tu rzadkie, choćby z pozoru na to nie wyglądało.

To pozdrawiam do następnego zaobserwowania  ;D

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #49 dnia: 18 Października 2007, 12:06:36 »
Kolega chyba trafił w sedno. Wszyscy jesteśmy na otwartym oddziale zamkniętym i chyba chcemy tu zostać bo go baardzo lubimy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Października 2007, 13:00:20 »
Nie tylko ten kolega, nie tylko...
Śmiem twierdzić, że niemal każdy kto zarejestrował się na tym forum podlega obserwacji a nawet powiem więcej - jeśli się zarejestrował to w celu (mniej lub bardziej świadomie) poddania się obserwacjom! Można zaryzykować stwierdzenie, że forum to rodzaj szpitala do którego przyszliśmy na własne życzenie aby się wzajemnie poobserwować. Taki rodzaj terapii, albo jeśli ktoś woli rodzaj... masochizmu?
W przeciwieństwie do innych forum(ów?) zachowania sadystyczne są tu rzadkie, choćby z pozoru na to nie wyglądało.

To pozdrawiam do następnego zaobserwowania  ;D
Przerażasz mnie...
Znaczy swoją analizą mnie przerażasz...
Znaczy jej trafnością...
Ale nie ma się co martwić - medycyna z dnia na dzień notuje coraz to nowe odkrycia i czyni zaskakujące postępy...