Autor Wątek: Hurra! Początek roku szkolnego.  (Przeczytany 1671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Hurra! Początek roku szkolnego.
« dnia: 07 Września 2013, 12:39:14 »
Jest to oczywiście grubymi nićmi szyta prowokacja, ale Mela uwierzy mi, że z dobrego serca?
Pomyślałem, że można otworzyć wątek szkolny, tym bardziej, że Moderator i Mela są na M i bardzo łatwo ustalić, KTO będzie tu angielskim podmiotem lirycznym.
 
A wszystko przez poniedziałkową AZR, gdzie padły takie życzenia: "Wszystkiego najlepszego z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego nauczycielom i uczniom życzą studenci i nauczyciele akademiccy."
 
To ja także  %01%
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38535
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Hurra! Początek roku szkolnego.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Września 2013, 14:12:53 »
Moją słodką zemstą są uczniowie, których wyżej posyłam. Dzięki nim nie wszyscy nauczyciele akademiccy maja we wrześniu wakacje  >:D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Hurra! Początek roku szkolnego.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Września 2013, 19:48:24 »
Moją słodką zemstą są uczniowie, których wyżej posyłam. Dzięki nim nie wszyscy nauczyciele akademiccy maja we wrześniu wakacje  >:D
Czyli: nauczyciele pozdrawiają nauczycieli akademickich?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38535
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Hurra! Początek roku szkolnego.
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Września 2013, 18:35:28 »
Moją słodką zemstą są uczniowie, których wyżej posyłam. Dzięki nim nie wszyscy nauczyciele akademiccy maja we wrześniu wakacje  >:D
Czyli: nauczyciele pozdrawiają nauczycieli akademickich?

Czule.

Tymczasem:
http://ratunku-co-robic.ownlog.com/-emergency-kit-to-school,2512934,komentarze.html

Aż chyba przejrzę zawartość swojego plecaczka. Ale tam poza klasówkami, laptopem, ładowarką, piórnikiem, czterema gwizdkami USB (bo jeden by się mógł zgubić), dwoma kompletami kluczy (nie, nie nasadowych), multitoolem z Leroy Merlin (do obsługi komputera od tej ważniejszej strony), kasą (za podręczniki, dzienniczki i ubezpieczenie), dokumentacją i wnioskiem o unijnego granta niewiele się raczej już zmieści. A, jeszcze tabletki na gardło, zapomniałabym.

Dokumenty osobiste, klucze osobiste, kasę osobistą, komórkę i mp3 noszę po kieszeniach. Jak wychodzę z domu to sprawdzam, czy wszystko wzięłam i wyglądam jak zamaszyście żegnający się pop prawosławny...
Zawsze mi się to kojarzy z anegdotą, jak to stary Szmonces został potrącony na ulicy przez cyklistę i na ratunek pospieszył mu ksiądz, z zapytaniem, czy nie potrzebuje również pociechy duchowej. Na co poszkodowany zaprotestował: - Panie, ja nie jestem żaden katolik,ja się nie żegnam, tylko sprawdzam, czy wszystko mam całe: okulary, jaja, portfel, zegarek...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51954
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Hurra! Początek roku szkolnego.
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Września 2013, 20:07:32 »
Test ciążowy to jest dobra podpowiedź. Tylko ja byłbym za obowiązkowyn noszeniem testów ciążowych przez obie płcie. Jak równouprawnieie, to równouprawnienie!
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38535
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Hurra! Początek roku szkolnego.
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Września 2013, 21:35:02 »
A i facetowi to nawet łatwiej skorzystać. O ile nie jest szczególnie zezowaty.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.