Autor Wątek: Dobre wieści !!!  (Przeczytany 465949 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51859
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Kwietnia 2011, 22:55:01 »
ps. a to radio to się jakoś nazywa? tak pytam...

Żeby unikać? Słusznie.
No przecież mówię, że pomarańczowe.
No ładne cacko...
Co zaś do "odbioru" Trójki, to może musisz pomanipulować z ustawieniem anteny, to znaczy kabelka, albo, ewentualnie routera? Może do kuchni go?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38454
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Kwietnia 2011, 09:29:01 »
Mogę jeszcze poprowadzić wifi po kabelku, albo wpuścić w prund, ale czy o to chodzi?
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Kwietnia 2011, 10:26:03 »
Mogę jeszcze poprowadzić wifi po kabelku, albo wpuścić w prund, ale czy o to chodzi?
a o so chodzi?

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38454
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Kwietnia 2011, 10:32:14 »
O wynalazek. WIFI po kablu. Lecę opatentować  S:)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51859
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Kwietnia 2011, 12:19:30 »
O wynalazek. WIFI po kablu. Lecę opatentować  S:)
Nieważne, że po kablu, ważne żeby działało. Przecież gdyby nie brak kabla, w Jerozolimie nigdy nie odkrytoby telegrafu bez drutu!?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21150
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Kwietnia 2011, 12:08:32 »
Se tak wczoraj pomyślałem że może wystawimy forumową drużynę do "Familiady"?Oczywiście jako rodzina Poszepszyńskich,strzepiemy kasiorę a już z forsą to Stefan będzie wiedział co zrobić.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26265
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #51 dnia: 18 Kwietnia 2011, 13:02:46 »
Se tak wczoraj pomyślałem że może wystawimy forumową drużynę do "Familiady"?Oczywiście jako rodzina Poszepszyńskich,strzepiemy kasiorę a już z forsą to Stefan będzie wiedział co zrobić.
A to Stefan jest finansista??? Wcześniej ani pisnął... pisał, że chemik czy lotnik ;)

Co do wifi i kabelków: mam paru takich "bluesowych" znajomych, co to bez komputra Trójki nie potrafią słuchać. I nie tylko Trójki. Jak raz podczas ważnej audycji serwer nadawczy padł, to musiałem biedakom przypominać, że jest takie coś co z eteru odbiera, ale że nie mieli odbiorników to musieli do sąsiadów latać. I znowu sprawdziło sie przysłowie: nie da ci ojciec ni matka tego co da ci sąsiadka :D

Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #52 dnia: 18 Kwietnia 2011, 13:26:24 »
Se tak wczoraj pomyślałem że może wystawimy forumową drużynę do "Familiady"?Oczywiście jako rodzina Poszepszyńskich,strzepiemy kasiorę a już z forsą to Stefan będzie wiedział co zrobić.
A co to jest Familada ???

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #53 dnia: 18 Kwietnia 2011, 13:43:55 »
Se tak wczoraj pomyślałem że może wystawimy forumową drużynę do "Familiady"?Oczywiście jako rodzina Poszepszyńskich,strzepiemy kasiorę a już z forsą to Stefan będzie wiedział co zrobić.
A co to jest Familada ???
To akurat nieważne. Trzeba zgadywać co myśli społeczeństwo i śmniać się ze słabych żartów prowadzącego.
Ważne że masz zeszłotygodniowe tyły finansowe w pracy i w ten sposób Rodzina będzie mogła Ci jakoś pomóc. Może chociaż odsiadkę Ci skrócą jak coś z kasy zwrócisz...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51859
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #54 dnia: 18 Kwietnia 2011, 21:15:04 »
Se tak wczoraj pomyślałem że może wystawimy forumową drużynę do "Familiady"?Oczywiście jako rodzina Poszepszyńskich,strzepiemy kasiorę a już z forsą to Stefan będzie wiedział co zrobić.
A co to jest Familada ???
To akurat nieważne. Trzeba zgadywać co myśli społeczeństwo i śmniać się ze słabych żartów prowadzącego.
Ważne że masz zeszłotygodniowe tyły finansowe w pracy i w ten sposób Rodzina będzie mogła Ci jakoś pomóc. Może chociaż odsiadkę Ci skrócą jak coś z kasy zwrócisz...
Jeśli tak, to w wypadku Stefka pomyślmy raczej  o milionerach. Najlepszy byłby Duży Lotek, ale ja nie znam numerów, które mają paść.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Kwietnia 2011, 23:02:40 »
Jeśli tak, to w wypadku Stefka pomyślmy raczej  o milionerach. Najlepszy byłby Duży Lotek, ale ja nie znam numerów, które mają paść.
Sąsiadka mówi, że na pewno padnie 69. Ona wie co mówi, bo jest jakąś konsultantką. I to chyba dobrą, bo udziela wielu konsultacji dziennie. Chociaż w zasadzie to najwiekszy ruch w interesie ma wieczorami. Pracuje w domu i współpracuje z bardzo poważnymi businessmanami. Byście widzieli jakimi samochodami podjeżdżają...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51859
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #56 dnia: 18 Kwietnia 2011, 23:25:40 »
69? Czy u niej te doradztwo (nie wiem dlaczego przypomniał mi się pewien Gandalf) nie jest oby postawione na głowie?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Ali

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • słoiki dżemu truskawkowego +46/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym mniej wiem...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #57 dnia: 18 Kwietnia 2011, 23:37:16 »
69? Czy u niej te doradztwo (nie wiem dlaczego przypomniał mi się pewien Gandalf) nie jest oby postawione na głowie?
Coś opowiadała o stawianiu, ale chyba nie na głowie... Dobrze nie pamiętam, bo, przyznam się, nie za bardzo słuchałem...
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka, choć co do Wszechświata to nie byłbym tak całkiem pewny. Albert Einstein

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51859
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #58 dnia: 18 Kwietnia 2011, 23:55:21 »
69? Czy u niej te doradztwo (nie wiem dlaczego przypomniał mi się pewien Gandalf) nie jest oby postawione na głowie?
Coś opowiadała o stawianiu, ale chyba nie na głowie... Dobrze nie pamiętam, bo, przyznam się, nie za bardzo słuchałem...
A bo to czasami tak jest, że jednemu wydaje się, że stoi na nogach, a drugiej, że na głowie. Punkt wiedzenia zależy od miejsca położenia.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #59 dnia: 19 Kwietnia 2011, 06:17:40 »
Tu gospodarka w ruinie a kolegom tylko dupy na głowie....